19 мая 2022

Дитина без батьків з бабусею, як повернутися в Україну

Виїхали з бабусею мій син 13р і племінниця. Хочуть повертатися. Опіку на сина оформила сестра, песель є. Виплат не отримували. Можливо хтось підкаже з досвіду чи випустять назад адже прізвища в усіх різні.
Чи необхідно їхати за сином?
double-mama 19 мая 2022
Впустят всех, и фамилии и родство значения не имеют. В воскресенье ввозила в Украину абсолютно чужих детей, никаких вопросов не возникло.
Разрешение от родителей нужно только для выезда из Украины,а не для возвращения.
Танюша 19 мая 2022
вїхати в Україну має право кожен громадянин України
автор vikks-R 19 мая 2022
Ответ дляdouble-mama
Впустят всех, и фамилии и родство значения не имеют. В воскресенье ввозила в Украину абсолютно чужих детей, никаких вопросов не возникло.
Разрешение от родителей нужно только для выезда из Украины,а не для возвращения.
Дякую. Коли виїжджали то дозволів не вимагали. У сина біометрика то пустили без питань. Зараз хвилююся щоб не було ’нюансів’
автор vikks-R 19 мая 2022
Ответ дляТанюша
вїхати в Україну має право кожен громадянин України
Навіть неповнолітній без супроводу батьків?
автор vikks-R 19 мая 2022
Ответ дляdouble-mama
Впустят всех, и фамилии и родство значения не имеют. В воскресенье ввозила в Украину абсолютно чужих детей, никаких вопросов не возникло.
Разрешение от родителей нужно только для выезда из Украины,а не для возвращения.
Через який пункт пропуску вїзджали у неділю?
double-mama 19 мая 2022
Ответ дляvikks-R
Дякую. Коли виїжджали то дозволів не вимагали. У сина біометрика то пустили без питань. Зараз хвилююся щоб не було ’нюансів’
Никаких ’нюансов’ нет сейчас и не было в мирное время, въехать в Украину дети - граждане Украины могут с кем угодно .
Танюша 19 мая 2022
Ответ дляvikks-R
Навіть неповнолітній без супроводу батьків?
Так, навіть якби він один пішки йшов.
double-mama 19 мая 2022
Ответ дляvikks-R
Через який пункт пропуску вїзджали у неділю?
Хребенне
автор vikks-R 19 мая 2022
Ответ дляdouble-mama
Хребенне
Дякую
автор vikks-R 19 мая 2022
Ответ дляdouble-mama
Никаких ’нюансов’ нет сейчас и не было в мирное время, въехать в Украину дети - граждане Украины могут с кем угодно .
Ото я наслухалася.... Що ледь не необхідно їхати забирати
ku4eravaku4erava 19 мая 2022
Даже с чужими людьми детей впустят в страну своего гражданства...