Олександр Невзоров якось згадав про злочинне дресирування, яке заборонене ще в 20-х роках XX століття:
"Это когда зверей в цирке учат только драться, скалиться, убивать и погибать. И обратной методики воспитания не существует: такие животные потом до конца своих дней остаются свирепыми, беспощадными и истеричными. Так и с людьми: даже если холодные пятки путина будут висеть над Красной площадью, ничего в России по градусу и состоянию народа не изменится. Люди, которые сегодня требуют еще миллионы трупов, еще океаны крови; требуют Балтию, Польшу, Чехию... Они, конечно, расползутся по щелям, на время притаятся, но здоровым российское общество точно не будет ближайшие 100 лет. Путин 22 года прибегал к старой цирковой методике с помощью тоталитарной пропаганды".
Є і протилежна думка білоруського блогера Максима Мировича:
"Надоело читать фразу "обработанные пропагандой". Мы говорим о взрослых людях, которые делают свой осознанный выбор. Если дерьмо из телевизора греет им душу, значит, они сами дерьмо. Если "под влиянием пропаганды" они превратились в фашистов, то они ими и были. Никакая пропаганда никак не может "испортить" человека. Если из всего спектра мнений, версий и объяснений человек выбирает дерьмо, значит, оно в нем было изначально – мозг отмёл всё честное, нормальное и светлое и выбрал то, что ему ближе".
А ви до якої думки схиляєтеся?
Ответ дляOlgusya
До чого тут його гроші?))) Він же хвалиться і записує собі пунктом у майбутню передвиборчу програму, що при ньому не було ТАКОЇ війни за якісь його заслуги та мудрі політичні рішення
ну по-перше він не хвалиться, принаймні я не чула, по-друге ТАКА війна дійсно при Ze
Ответ дляMrs.Ochmonek
насправді не більше 30%,
але точно 75% категорично не хотіли порошенка.
Даруйте, але це так не працює, бо серед тих категорично не хочу багато хто таки оперував фейкамм. Але то вже минуле. Хоча... Ця тема про пропаганду, от це яскравий приклад, як це спрацювало в Україні, люди повторювали, а дехто досі і про збагачення у 8 разів (чи скільки)? А докази показують інше, і про Ліпецьку фабрику (хоча були спростування нормальні) і ще купу ігнв
У нього було чимало зашквврів, стрьомних кадрових рішень, довго тупив, поки мав велику підтримку на початку каденції... Тобто проспав він немало, але ті хто кричали про баригу, вони оперували фейками. Тож в Україні маси без критичного мислення, що легко ведеться на отаке теж немало.
Ответ дляMrs.Ochmonek
я б теж хотіла, щоб його не було в цій розмові і в усіх інших, але вже якщо з’явився, причому з посилом ’а от порошенко зробив би..’ , то я змушена відповідати, бо не люблю перекручувань
Я вас нікуди не запишу, ви зробите свій вибір, коли будуть вибори. Я б хотіла, щоб на наступних виборах нарешті, вперше за 30+ років прийшли націоналісти-патріоти до влади. І зробили, нарешті, те, що було зроблено в Литві і Польщі в далеких 90х. Тоді точно не буде повернення до ’невсетакоднозначно’ і тд
Націоналісти-патріоти - то в нас ’Свобода’? Щось їх не чути в цій війні.
Цвіту і пахну• 22 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я також про це мрію... Поки що таких не бачу(
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
це не офіційні дані, офіційно західні розвідки підтверджують ВСЬОГО 23 тис.
Безвозвратные потери
Ответ дляMrs.Ochmonek
назвіть хоч одне прізвище, тільки чур не юмористів на кшталт Притули (нічого не маю проти, але він не державник)
Цвіту і пахну• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
можливи ви праві, але і Ze також не бути більше призидентом, і це йому потрібно прийняти і його прихільникам
Ваші слова та богу у вуха. Багато людей зараз боготворять зе, і приписують йому заслуги армії, та поміч країн- партнерів.
Ответ дляKsu160576
А ви щиро вірите, що путін напав через Зеленського? А Тузлу намагався віджати в 2003 через Кучму, а Луганськ з Донецьком - через Пороха. Все хуйлові хтось винен (з вашої логіки). А не простіше визнати, що путін - фюрер, окупант і людожер?
Цвіту і пахну• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Та свобода мутна, там не зрозуміло нічого. Нам би другого В. Чорновола.
Mrs.Ochmonek• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
покажіть де він пуйла критикував
ви не відповідаєте
А пуйла він висміював точно, якщо знайду лінк - подивитесь.
Про пуйла, який в далекі часи ссср новий рік зустрічає, він там ’жалкій подкаблучник’, сіре ніхто.
і інше з кабаєвою, які приймають у себе януковича. Там взагалі нищепоясні жарти про ’півтори хвилини’.
Не про якість гумору мова, а саме про сміливість сміятись над ’самим’ пйлом
Цвіту і пахну• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Я тримаю пальці щоб ні у кого не вистачило тями голосувать за притулу на мерських, той ще кадр. Зе√2.
Mrs.Ochmonek• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
я думаю, вони приймуть нормально.
Dark_Yasna• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
А я до думки Мировича. Є ж там 20% тих, кого не вдалося зазомбувати. Значить, в цих людях немає лайна, а решта 80% росіян - лайно, а не ’травмовані звірята’.
не, можно, есть и хорошие и плохие, которые зомбируются.
Ответ дляMrs.Ochmonek
ви не відповідаєте
Ось про путіна і новий рік. Сумно, що вони ці жарти пишуть у 2014, після Іловайська. Країна у вогні та жалобі, якось і не до жартів було...
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Слово killed знаете?
Цвіту і пахну• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
До речі всім відомий Карась свободівець. І його поплічники також воюють .
Mrs.Ochmonek• 22 мая 2022
Ответ дляAny
Навпаки, пропаганда Порошенка була настільки сильною, з купою фейків, що не могла не викликати відразу.
І що вас змушує думати, що по суті цей чоловік не є баригою? Хто у нас в 90ті прихватизував великі підприємства? Чи по-вашому одні стали олігархами нечесно, а інші - чесно? Ви чому не стали олігархом тоді, як Порошенко? І мова не тільки про рошен, який мусолять, а про купу інших підприємств?
Я б повірила порошенку в 2014, якби він просто одразу ВСЮ власність сам віддав на армію. А не пожертва на гривню, а піару на мільйон.
Якщо Левко Лук’яненко питав у Порошенка з приводу продажу бізнесу у 2016, то це він піддався фейкам?
Mrs.Ochmonek• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
їх не чути, бо вони на фронті.
Можете з початку війни подивитись на ютуб Фаріон щотижня починає свій огляд з імен побратимів, що загинули - від Свободи, Карпатська Січ, Правий сектор і тд
І депутати - свободівці в тому числі
Ответ дляMrs.Ochmonek
їх не чути, бо вони на фронті.
І депутати - свободівці в тому числі
Тягнибока не чутно. А на Фаріон я підписана.
Mrs.Ochmonek• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
В нього зріс рейтинг. До кінця війни трохи впаде, але незначно.
Якщо не прочистить своє оточення, то впаде точно.
Але зараз його критикувати - це рубати гілку на якій сидимо ми всі
Mrs.Ochmonek• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
свободівці всі
Кулеба - хіба не націоналіст? Мельник -той що послом в Німеччині, дуже багато у нас патріотів насправді