Olgusya• 22 мая 2022

Хорошу людину можна зазомбувати пропагандою?

Олександр Невзоров якось згадав про злочинне дресирування, яке заборонене ще в 20-х роках XX століття:

"Это когда зверей в цирке учат только драться, скалиться, убивать и погибать. И обратной методики воспитания не существует: такие животные потом до конца своих дней остаются свирепыми, беспощадными и истеричными. Так и с людьми: даже если холодные пятки путина будут висеть над Красной площадью, ничего в России по градусу и состоянию народа не изменится. Люди, которые сегодня требуют еще миллионы трупов, еще океаны крови; требуют Балтию, Польшу, Чехию... Они, конечно, расползутся по щелям, на время притаятся, но здоровым российское общество точно не будет ближайшие 100 лет. Путин 22 года прибегал к старой цирковой методике с помощью тоталитарной пропаганды".

Є і протилежна думка білоруського блогера Максима Мировича:

"Надоело читать фразу "обработанные пропагандой". Мы говорим о взрослых людях, которые делают свой осознанный выбор. Если дерьмо из телевизора греет им душу, значит, они сами дерьмо. Если "под влиянием пропаганды" они превратились в фашистов, то они ими и были. Никакая пропаганда никак не может "испортить" человека. Если из всего спектра мнений, версий и объяснений человек выбирает дерьмо, значит, оно в нем было изначально – мозг отмёл всё честное, нормальное и светлое и выбрал то, что ему ближе".

А ви до якої думки схиляєтеся?
Чаюри• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
ЗСУ, каже, що вони, а не ТРО. і при чому тут це до сепарського Харкова зразка 2014 року? патріотів завжди до 5%, чи у вас всі жителі Харкова в ТРО?
Де це кажуть? Надайте посилання, я теж почитаю.

Vlada-Maria• 22 мая 2022
Ответ дляPinkyPink
Чому це він все робив за сценарієм ПУ? Сценарій ПУ у його мріях це особливий статус Донбасу , прописаний у нашій Конституції і визнання Криму російським. Зеленський нічого з цього не зробив. А найбільший привід для хейту, мені здається, був в тому, що він подобався росіянам, а цього пуйло точно не могло винести. Я пам’ятаю коментарі росіян після інавгурації, багато людей з сумом писало, що в росіі не можливо, щоб до влади прийшла «жива» людина, а не імперський робот, як і самі вибори, на яких не знаєш хто переможе. І у всяких жіночих виданнях постити фото Зе з дружиною, розбирали її наряди і тд. Ні до кого з наших президентів до цього не було стільки уваги
ой, давайте не будемо.... досить тут почитати архівні теми про Порошенків
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
кого ’не тупого’ призначили б ви, якби мали такі повноваження?
я не про особистості, я про дії. я не дуже знаю військових профі окрім Павловського, Кривоноса, Мельниченка, але думаю вони не лояльні до багатьох рішень влади, тому їх би ніхто не призначив
Vlada-Maria• 22 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
пропаганда наклалась на рабську психологію
так все-таки першопричина що?
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
так ось яка вона, жертва зеленої пропангди))) Ви би спочатку в зеркало глянули чи що...
Може, це ви жертва чиєїсь пропаганди? Я в 2019 році голосувала за Порошенка в обох турах. На нових виборах за нього не проголосую, як і за Зеленського. Обоє рябоє.
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
тобто він би мав в час війни критикувати президента?
це інтервью було задовго до війни
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
ТрО - це підрозділ ЗСУ.

Vlada-Maria• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
навязує наратив про ’хороших руських’
ну да, то ж ’нє ми такіє, то нас путін сдєлал’.... тим більш, що путіну вже й так все одно
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
ТрО - це підрозділ ЗСУ.
це якщо вони офіційні. у Києві дофіга ТРО добровільних
PinkyPink• 22 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
А до чого тут Порошенко і теми тут?
Mrs.Ochmonek• 22 мая 2022
Ответ дляAny
От і аналізуємо, чому саме цей момент було обрано для повномасштабного вторгнення?
Мінські угоди мені не подобаються дуже, але...чомусь РФ роками не ризикувала рвонути по всій лінії. Чому саме зараз, які фактори показали, що це може бути успішним?
Так і проаналізуйте.
не ’рф не ризикувала’ - а рф готувалась: п’ята колона надійно влаштувалась у владі ОПЗЖ на всіх рівнях імедведчука особисто, риги продовжили свою гнилу роботу (20% в БПП, якщо ви забули), санкції - курам на сміх,
і коли армія українська стала сильнішою - в 2016-17-18-19 роки - ніяких спроб відвоювати своє. Тим часом спокійно будувався північний потік-2, і коли Байден сказав ’ну що ж, побудували- значить так і буде’.
За їхніми планами очевидно зеленський мав втекти зразу ’бо клоун’.
Все продумано ерефією.
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Вже нема добровільних ТрО. Були в перший місяць війни.
Соната любви• 22 мая 2022
зазомбировать можно любого человека, это не зависит от его качеств плохой или хороший.
Ksu160576• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
тому мабуть в Києві масу блок постів познімали
Vlada-Maria• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
А я вас здивую ще більше: я за Порошенка голосувала лише в другому турі на останніх виборах. Але я, дякувати Богу, мвмію відрізняти зелені коломойські помиї, приправлені рашистською пропагандою від реальних речей і не повторюю, як попугай, завчено про ’проплачених’, котли і бариги і т.п.
автор Olgusya • 22 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так і проаналізуйте.
Все продумано ерефією.
Порох зараз пишається, що при ньому не було великої війни. Вважає ту заморожену війну та окупацію дрібничкою. Певно, як і Північний потік та роботи медведчуківських телеканалів.
Vlada-Maria• 22 мая 2022
Ответ дляPinkyPink
А до чого тут Порошенко і теми тут?
а до того, що не треба ліпити з теперішнього месію і мученика, котрого розбирають по молекулах і їх гардероб
Vlada-Maria• 22 мая 2022
Ответ дляСоната любви
не можна, і покоління шестидесятників, дисиденти і політичні в’язні совка це довели
Чаюри• 22 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
Так то типу лейбл, от як Бандера, а Мельника чи знають? Ні.

PinkyPink• 22 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
Ну, головне що Вам зрозуміло про що Ви пишете. Місія згадки про Порошенка виконана, певно, в тому і був сенс
Mrs.Ochmonek• 22 мая 2022
Ответ дляРозбійник
Ну така розумна з критичним мисленням розкажи, що насправді відбулось з Чонгаром?
Я не прихильниця Бутусова, але він гавно не накидає, він дає факти!
ви обожнюєте порошенка, тому вам жодні пояснення не допоможуть
Vlada-Maria• 22 мая 2022
Ответ дляЧаюри
Повірте знають, і про Мельника, і про Шухевича, і про Петлюру. І почасти більше, аніж багато самих українців
Чаюри• 22 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
Я мала на увазі масскульт)
Mrs.Ochmonek• 22 мая 2022
Ответ дляРозбійник
І якщо вже на те пішло то у нас теж 75% зазомбували через телевізор!
насправді не більше 30%,
але точно 75% категорично не хотіли порошенка.
Vlada-Maria• 22 мая 2022
Ответ дляPinkyPink
точно, місію ви виконали)))) німб протріть новому ’святому’, який так старанно зараз ліплять по сценарію Голобородька))) Лиш не забудьте знамените кучмівське ’Україна - не росія’, тому кальку не варто брати звідти
Vlada-Maria• 22 мая 2022
Ответ дляЧаюри
Я мала на увазі масскульт)
ну, не маскультом єдиним)
Mrs.Ochmonek• 22 мая 2022
Ответ дляБожоле
Плюсую Невзорову. Я верю, что человек может стать хорошим только через покаяние и глубокий, настоящий катарсис (очищение через страдания). А так....
Не, ну може если кацапне жратву обрежут то катарсис и случится. Через холодильник
у них ніколи не було покаяння, досі сталіна портрети витягують, жуков для них - герой і тд
Та навіть як у них в кіно Івана грозного показували, який тисячами людей нищив з особливою жорстокістю ’иван васильевич меняет профессию’.
Vlada-Maria• 22 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
насправді не більше 30%,
зелена вата - страшна сила.... аж путін вирішив, що в Україні 73% реально таких і вирішив напасти
Mrs.Ochmonek• 22 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
Ага, і в 2014 з тих самих причин.
Логіка пороховатних не перестає дивувати, але ще раз підтверджує - народ України значно розумніший за пропагандистів порошенка
Mrs.Ochmonek• 22 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
це тільки Ваші проекції. Ви думаєте, що якщо петро для вас святий і ’гетьман сивочолоий’, то і для інших їхній вибір - це результат поклоніння. А це не так.