Sielo• 22 мая 2022

Вивіз дітей, батьки яких на фронті закордон родичем.

Якщо обоє батьків військові в зоні активних бойових дій, чи може їх вивести закордон рідний дядько своїм автомобілем, інших можливостей вивести дітей нема, дітям 16 років обом. Може хто вкурсі.
Не ангелы• 22 мая 2022
А дядя выездной?

автор Sielo • 22 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
А дядя выездной?
Сам ні. Але якщо дозволена опіка над інвалідами, то можливо існує опіка над дітьми, яких не нема кому вивезти і піклуватись про них.
rybka21• 22 мая 2022
они сами могут выехать, без дяди.
но если это Польша или Германия, детям нужен будет временный опекун
Елена1265• 22 мая 2022
Нет, нельзя.
Kisska12• 22 мая 2022
Ответ дляSielo
Такого нету.. Селяви
автор Sielo • 22 мая 2022
Ответ дляrybka21
они сами могут выехать, без дяди.
Те, що самі можуть ми вкурсі. Але їм потрібен опікун, бо що вони самі будуть робити. До цього їх дядько жив з ними 2 місяці в іншому місті в Україні, але звідти вони вимущені їхати.
zneshka• 22 мая 2022
А тітки чи бабусі у дітей немає, когось жіночого роду, чому зразу дядько
rybka21• 22 мая 2022
Ответ дляSielo
его не выпустят
Не ангелы• 22 мая 2022
Ответ дляSielo
Нет такого)

nata.ant• 22 мая 2022
Ответ дляSielo
Нет такого,дети могут сами выезжать,им больше 16 лет,но в Польше им нужен будет опекун установленный судом и это не обязательно родственники
автор Sielo • 22 мая 2022
Ответ дляzneshka
Був ще один дядько, загинув. Бабуся одна військова і не може покидати місто, інша не може за станом здоров´я, і живе в іншому місті,де теж бойові дії.
Не ангелы• 22 мая 2022
Ответ дляSielo
Тогда без вариантов
rybka21• 22 мая 2022
Ответ дляSielo
ну прям триллер. все на войне, включая бабушек.
перестарались.
zneshka• 22 мая 2022
Ответ дляSielo
Дядько дітям це ваш чоловік? З ким були діти тут коли обидва батьки несуть службу?
Услада• 22 мая 2022
Ответ дляSielo
По-моему может, гляньте на сайте погран, там есть перечень, и похожее я читала в списке.
Услада• 22 мая 2022
5) жінки та чоловіки, які мають неповнолітню дитину (дітей) і чоловіка (дружину), який (яка) проходить військову службу за одним із видів військової служби, визначених частиною шостою статті 2 Закону України ’Про військовий обов’язок і військову службу’:

Підтверджуючі документи: 1) свідоцтво про народження дитини (дітей); 2) свідоцтво про шлюб; 3) довідка з військової частини про проходження другим з подружжя військової служби.
Услада• 22 мая 2022
Вам автор нужно уточнить на горячей линии.
автор Sielo • 22 мая 2022
Дякую, отримала роз´яснення.