Это обман?
Allakherson• 22 мая 2022
Можна, але я не переходила, а зайшла на сайт western union вже коли отнимала код, зареєструвалась, ввела код і потім вже через приват 24 перерахувала оримані кошти на приват карту
Ксения_1905• 22 мая 2022
В течении 3 дней прийдёт смс с кодом. В привате 24 переведёте потом деньги на карту.
Allakherson• 22 мая 2022
Ответ дляIncol
А в якому розділі цю операцію можна зробити?
Де саме? В приват ви маєте на увазі?
Vita_Nikita• 22 мая 2022
Ответ дляIncol
Так., в Приват 24.
Переводы,международные,вестерн.ой,это не Вам
Allakherson• 22 мая 2022
Ответ дляIncol
Так., в Приват 24.
Заходите в приват 24( але не в додаток на телефоні, а саме через сайт) обираєте сервіси-перекази-міжнародні перекази-обираєте western union- у вас вісвітиться ось таке віконце, заповнюєте його і обираєте карту, на яку зарахувати кошти
FireKitten• 22 мая 2022
Ответ дляAllakherson
А чего не в додаток? Я пару дней назад именно через додаток получала
Allakherson• 22 мая 2022
Ответ дляFireKitten
Не знаю, когда читала инструкцию, то было написано чтоб именно через сайт , а не долаток 🤷🏻♀️, хотя только что зашла и посмотрела специально-все тоже самое
nata-provans• 22 мая 2022
Ответ дляИра0677
Кому положена эта помощь? Где регистрироваться?
Це автоматично прийшло тим хто реєструвався як впо
Зняти можна здається навіть на новій пошті
Монобанк не підтримує таку дію зараз
Ответ дляmarion_p
Соседке пришло такое смс, она пенсионерка, у неё Ощадбанк, как получить на Ощадбанк? Ближайшие отделения банков 15 км от нас
Гляньте, можливо щось буде поряд.
Де ви зможете отримати переказ?
Ви можете отримати готівку в будь-якому відділенні наступних банків-партнерів:
ПриватБанк
A-банк (Акцент банк)
Нова Пошта
Райффайзен Банк Аваль
Ощадбанк
Укрпошта
Укргазбанк
Українська фінансова група
Інші банки
Де ви зможете отримати переказ?
ПриватБанк
A-банк (Акцент банк)
Нова Пошта
Райффайзен Банк Аваль
Ощадбанк
Укрпошта
Укргазбанк
Українська фінансова група
Інші банки
Мені прийшла смс, я ще й не відразу зреагувала, так, як смс не дуже-то переглядаю. Думала якийсь ’розвод’, Потім перевірила номер переказу і зрозуміла, що таки то схоже на реальність. Єдине не зовсім зрозуміло по сумі, нас троє, у мене інвалідність (вирішила. що то було приводом отримання виплати), а сума, як за двох. Несподівано і приємно.
Chegevarik9370• 22 мая 2022
Ответ дляAllakherson
Добрий вечір! Мені вже прийшла сума и код, але в мене є карта альфа банка и моно банка. Можно вивести кошти на мамину карту приват банка?