К.а.л.и.н.а• 23 мая 2022
Запитаю відразу у вашій темі, можливо хтось підкаже. Чи працює зараз замовлення валюти на видачу, якщо я маю долари на валютному рахунку приватбанка?
v.melnik_km• 23 мая 2022
Ответ дляТамара0104
Який курс у міняли в вашому місті? Полтава 37/41
Великий розрив, велика маржа, буде йти на спад на чорному ринку, я так думаю
Sofia-Sophie• 23 мая 2022
офіційно вже давно, але якщо хтось принесе і здать валюту. а кому вигідно здавати у банк, якщо в обміннику дорожче беруть?
v.melnik_km• 23 мая 2022
Ответ для_Лань_
В какой-то теме писали, что доллары в банках есть, просто их не продают. С 21 НБУ перестал курс удерживать, поэтому я думала, что это как-то связано и начнут продавать.
Це не правда. Я працювала в банку тривалий час, є знайомих купа. Продати можуть в межах того, що куплено, а ніхто не здає, курс не вигідний. Долари можуть бути тільки під видачу депозитів, які закінчуються і то не цікавилась як з цим останнім часом
К.а.л.и.н.а• 23 мая 2022
Ответ дляKorrita
Вчора подала запит на вивід доларів. Сьогодні заявку схвалено
Супер! Дякую
Svetljachokkkk• 23 мая 2022
Ответ дляТамара0104
Полтава. В обед уже 38 было. К вечеру 37,5. Как то так. То они утром психанули, а потом отямилися
К.а.л.и.н.а• 23 мая 2022
Ответ дляTina304
Да, я сегодня с долларовой сняла в кассе наличными. Приват, Днепр.
Дякую!
по попередньому замовленню чи просто в касі?
bezpe4na_mavpa• 23 мая 2022
Дівчата, а як замовити? Треба щоб зараз були на валютной картці? Якщо на гривневої зараз, замовити неможливо, щоб перевести якщо підтвердять запит
inneska-85• 23 мая 2022
Ответ для20139
У мене на карті є євро, якщо їх знімати в касі, то комісія буде ?І чи треба підтверджувати звідки і хто надіслав ?
а вам что на валютную карту в евро присылали деньги? вроде ж сам свою вал.карту пополняешь. у меня в приват долларовая карточка и депозит.снимать в кассе банка-без комиссии,как и класть на депозит.
inneska-85• 23 мая 2022
Ответ дляbezpe4na_mavpa
А, вже бачу, що неможливо перевести на валютну і зараз
запретили сразу с начала войны.
Ответ дляinneska-85
В кінці лютого прийшов переказ на віртуальну євро карту . Раніше я перекидала на свою гривневу карту і знімала гривні. А зараз не вигідний курс, то хотіла би готівкою євро отримати
Ответ дляv.melnik_km
>> Продати можуть в межах того, що куплено
причем продать сразу же, ловком кассиру или начальнику отделения? чего бы по выгодному курсу самому не взять