Вечно недо...• 23 мая 2022
Доллар и Евро
Как думаете, на какой отметки зафиксируется валюта?
Ведо 40 грн за 1 у.е судя по всему не предел?
bayubay.com.ua• 23 мая 2022
Звичайно, що буде ще зростати. А до якої відмітки... ну хз... це залежить від того, коли скінчиться війна, якнайменш... Крім того, ще є купа додаткових факторів.
Вечно недо...
• 23 мая 2022
Ответ дляПодметайло
45-48 думаю, до октября, потом снова на Луну курс
Думаете, осенью будет еще один скачек.
Я сегодня слышала не оптимистический прогноз 60-70
Вечно недо...
• 23 мая 2022
Ответ дляbayubay.com.ua
Дуже лякають ціни, і що буде далі
Подметайло• 23 мая 2022
Ответ дляВечно недо...
Думаете, осенью будет еще один скачек.
Осенью посмотрим, может и так, не удивлюсь если так и будет, честно ведь это уже не первый скачек курса в жизни, уже отпускаю ситуацию- прыгнет и прыгнет, справимся, лишь бы нечесть плешивую выгнать целиком отсюда
КтоЕслиНеЯ• 23 мая 2022
Ответ дляВечно недо...
Думаете, осенью будет еще один скачек.
Ну а че не 80-100? Ну слышать можно много чего
bayubay.com.ua• 24 мая 2022
Ответ дляВечно недо...
Дуже лякають ціни, і що буде далі
Далі буде важко. Я не лякаю, а попереджаю.
Треба набиратися сил та терпіння. Підкуповуйте потрохи усе необхідне, щоб потім не було боляче. Знаю, що здається смішно, ми типу не бабусі... Але вони саме через війну так і робили запаси. То ж треба і нам навчатися - ми он теж досі ніяк не почнемо, хоча знаю, що запас повинен бути. Не мішками, але трохи більше, ніж зазвичай - так.
Ну і... економія нам на допомогу