Всім привіт! Дівчатка підкажіть будь ласка, холіта зробити замовлення з сайту Iherb для родини, зняло кошти на 160 грн більше. Замовлення було на безкоштовну доставку.
Можливо потрібна картка якась інша?
Александра_Ж• 24 мая 2022
Стоимость должна быть в долларах. Оплачено грн картой моно по курсу, без доплаты.
Ксенияяяяя• 24 мая 2022
Ответ дляАлександра_Ж
Ви маєте на увазі обирати валюту на сайті в доларах?
Белая Пантера• 24 мая 2022
Ответ дляmalush87
Тобто на сайті поставити валюту в долларах, а оплачувати гривневою картою?
Так, бо зніме за подвійну ковертацію
Malinka111_• 24 мая 2022
Ответ дляmalush87
конечно, тогда спишется по курсу банка.
а вы купили доллар и продали доллар, второй раз купили гривну. вот и разница в сумме.