malush87• 24 мая 2022

Доставка Iherb

Всім привіт! Дівчатка підкажіть будь ласка, холіта зробити замовлення з сайту Iherb для родини, зняло кошти на 160 грн більше. Замовлення було на безкоштовну доставку.
Можливо потрібна картка якась інша?
Ксенияяяяя• 24 мая 2022
З Моно знімає 130 додатково. Підозрюю, що це залежить від курсу

Александра_Ж• 24 мая 2022
Стоимость должна быть в долларах. Оплачено грн картой моно по курсу, без доплаты.
Ксенияяяяя• 24 мая 2022
Ответ дляАлександра_Ж
Ви маєте на увазі обирати валюту на сайті в доларах?
автор malush87 • 24 мая 2022
Ответ дляАлександра_Ж
Тобто на сайті поставити валюту в долларах, а оплачувати гривневою картою?
Белая Пантера• 24 мая 2022
Ответ дляmalush87
Так, бо зніме за подвійну ковертацію
Malinka111_• 24 мая 2022
Ответ дляmalush87
конечно, тогда спишется по курсу банка.
а вы купили доллар и продали доллар, второй раз купили гривну. вот и разница в сумме.
Malinka111_• 24 мая 2022
валюта сайта - доллар

автор malush87 • 24 мая 2022
Дівчатка дуже вам дякую за відповіді!
Всім мирного неба над головою💙💛
symbol• 24 мая 2022
Завжди була подвійна конвертація, якщо на сайті обрано гривні. Просто сума була незначна, а зараз через те, що курс на сайті нижчий за реальний і велика різниця між курсом купівлі та продажу $ у платіжних системах, конвертація складає до 10%
Yula-art• 24 мая 2022
Така ж проблема була на вихідних. Але на картку закинула впритик, то ж просто були відмови. А після поради symbol (автор коментаря вище) переставила на $ і все вдалося. Ще раз дякую) 💚
symbol• 24 мая 2022
Ответ дляYula-art