3@йk@• 24 мая 2022

Дівчата з Файного, накипіло - йдіть сюдой.

Дівчата, заголовок провокаційний, але мені дійсно потрібно навести лад на голові.
У голові також, але почну з волосся :)

Питання перше: хороші перукарі - де та хто?
Мені не потрібні тупі курвиська, які казатимуть: "Ой, а волосся перед стрижкою треба вирівняти прасочкою".
Чи таке: "Ви така занедбана - купіть у мене цілющий бальзам".
Щоб не пропонували каскадиків та "віконечок".

Питання друге: стоматологи - хто і де?
Що потрібно: висока якість робіт, клініка з хорошим обладнанням та височезними вимогами до стерильності.
Усілякі кабінетики, де Манька приймає 20 осіб на день, та без рентгену, не цікавлять.

Я вам дуже вдячна за пораду чи навіть негативні коменти-застереження.
Проработник• 24 мая 2022
Ответ для3@йk@
Погугліть, які є гарні миші.
Навіть шоколадового кольору.
І кучеряві.
Моя зміюня чоколядових і русявих обожнює, а от чорних не їсть. Перебірлива. Будь-який колір мишиним може бути. Це правда.

Проработник• 24 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Я атеїстка
Розрив шаблону
Нещодавно одна теж мені дивувалася, як так, з Тернополя, а до церкви не ходить. І взагалі ДО ЦЕРКВИ НЕ ХОДИТЬ
Молчалка• 24 мая 2022
Ответ дляЛеся Бердянская
Какие же гаденькие комменты!... Неужели так трудно посоветовать человеку?! Фу...
Підтримую, нічого образливого автор не написала, але от якщо б мені так казали, як в прикладах автора, я б образилась, і так, це вважала би низьким рівнем послуг.
автор 3@йk@ • 24 мая 2022
Ответ дляНеправдиша
А моего парикмахера убило в Горенкеи мне теперь абсолютно все равно, у кого стричься
Бідна людина :( Щирі співчуття.
автор 3@йk@ • 24 мая 2022
Ответ дляПроработник
А плямистих?
Проработник• 24 мая 2022
Ответ для3@йk@
А плямистих?
Вчора руденька з білим на вечерю була. Чесно, мала плямки білі. Я й сама не знала, що миші такі кольорові бувають. Деяким навіть я заздрю, гарний колір мають.
Неправдиша• 24 мая 2022
Ответ для3@йk@
Бідна людина :( Щирі співчуття.
Спасибо. Я до сих пор не могу поверить.