3@йk@• 24 мая 2022

Дівчата з Файного, накипіло - йдіть сюдой.

Дівчата, заголовок провокаційний, але мені дійсно потрібно навести лад на голові.
У голові також, але почну з волосся :)

Питання перше: хороші перукарі - де та хто?
Мені не потрібні тупі курвиська, які казатимуть: "Ой, а волосся перед стрижкою треба вирівняти прасочкою".
Чи таке: "Ви така занедбана - купіть у мене цілющий бальзам".
Щоб не пропонували каскадиків та "віконечок".

Питання друге: стоматологи - хто і де?
Що потрібно: висока якість робіт, клініка з хорошим обладнанням та височезними вимогами до стерильності.
Усілякі кабінетики, де Манька приймає 20 осіб на день, та без рентгену, не цікавлять.

Я вам дуже вдячна за пораду чи навіть негативні коменти-застереження.
автор 3@йk@ • 24 мая 2022
Ответ дляmkremen
Автор можу порадити стоматологію Pokident на вулиці Богдана Хмельницького 31, поки була в Тернополі зверталась, все сподобалось, професіоналізм лікаря ( ортодонт) і стоматологія в цілому.
Дякую!
Дякую за увагу і пораду :)

БезПаспортаНеПродаю• 24 мая 2022
Ответ дляfreedom_2015
+++жах
А , по- моєму, жах називати перукаря тупою.
Якщо для Вас така поведінка норма, то не для всіх .
автор 3@йk@ • 24 мая 2022
Ответ дляПростоБелка
Мати Василева, по яким закапелкам ви ходите свою сивину стригти?
Це був один, але красномовний досвід.
Звісно, він запам´ятався як приклад.

А вам жодного разу в жодній сфері не траплялися такі ’спеціялісти’?
автор 3@йk@ • 24 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Мені ще в підлітковому віці парикмахер (тоді ще їх так називали)) сказала ’ой, також мышиный цвет!’ В мене звичайне русяве волосся. З тих пір фарбую, бо вона мені цвях-комплекс вбила
Жах, жах.
Мені здається, перукар - це психолог на 0,25 окладу. Він може як звеличити, так і прибити людині самооцінку.
freedom_2015• 24 мая 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
а вони такими не бувають взагалі ? вона не конкретну людину назвала ж.Аргументовано пояснила які їй не треба і чому .
автор 3@йk@ • 24 мая 2022
Ответ дляЛеся Бердянская
Какие же гаденькие комменты!... Неужели так трудно посоветовать человеку?! Фу...
Я теж вражена, дякую за співчуття.

Невже люди готові захищати тих, хто надає послуги ганебної якості?
Проработник• 24 мая 2022
Ответ дляЛеся Бердянская
Людина написала допис у стилі, який не властивий Тернополянам, єдине, що Файне місто сказала, та й те. Тобто познущалася з, як тут люблять принизливо сказати, місцевої говірки. Ще й невдало.
Обкакала сервіс, з яким зіштовхнулася. Най їде собі додому, там де сюдой ходять, і обкакує чи розціловується зі своїми майстрами, а не оте от все.
Образливо таке прочитати про рідне місто. Тому ситуація автора не викликає ані співчуття, ані бажання допомогти.
энциклопУдия• 24 мая 2022
Ответ дляЛеся Бердянская
Людині - не важко. А гадєнький тон автора вам супер, зайшов без вазеліну?
Леся Бердянская• 24 мая 2022
Ответ для3@йk@
Я теж вражена, дякую за співчуття.

Ага! Прям капец какой-то подсказать врача или мастера!..

автор 3@йk@ • 24 мая 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я називаю тупою курвою тих, хто надає жахливі послуги на псує самооцінку.

Людина має виходити з перукарні у хорошому настрої, а не з купою коментів про те, який в неї жах на голові.
Навіть якщо на голові дійсно жах.

Стоматологи мають лікувати за сучасними технологіями, а не ганяти пацієнта до сусідніх клінік на рентген.
На привозе• 24 мая 2022
Ответ для3@йk@
Жах, жах.
З однієї сторони то так, але з іншої, коли людина знає і бачить ці всі її маніпуляції, аби собі менше робити і швидше заробити, то навряд чи вийде. Просто перестане ходити туди і все.
freedom_2015• 24 мая 2022
Ответ дляИринаКа
такий самий досвід з 11 років ( фарбую волосся бо якась коза була не в гуморі і таке дитині сказала
энциклопУдия• 24 мая 2022
Ответ дляПроработник
саме так, нормальна людина не буде срати там, де живе, хоча й тимчасово
Завтра не пью• 24 мая 2022
Ответ дляПростоБелка
Маємо файне обладнання, спеціялістів від Бога, та на холєру нам клієнти, які приходять з вулиці без рекомендацій?
Хто сі лікував у нас, ті знають, що приймаємо тільки людей з рекомендацією, перевірених і платоспроможних.
В Киеве стригусь и крашусь в одном из лучших салонов, никогда не слышала от них таких надменных речей. Всем рады. Вы же обслуживаете людей, а люди делают вам одолжение, что выбрали ваш салон, а вы что то перепутали. Или у вас клиенты такие тупые, думают что вы их ’осчастливили’?)))) Или у вас клиенты под стать вашему персоналу??
ЭмчЭндЭм• 24 мая 2022
Удалено администрацией...
энциклопУдия• 24 мая 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Удалено администрацией...
автор 3@йk@ • 24 мая 2022
Ответ дляПроработник
Я ще жодного разу не зверталася до місцевих майстрів.

’Обісрала’ ті приклади, які траплялися мені у довоєнному житті. В інших містах.

Тернопіль для мене - чистий білий лист.
А от такими ганебними коментами саме ви створюєте репутацію місту.

Але нехай Тернопіль буде спокійний: я не складатиму про нього враження з коментів невихованих людей.
Думаю, тут багато доброзичливих мешканців.
Завтра не пью• 24 мая 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я пока искала своего мастера, то мне всякие попадались. И с обеими правыми, и с обеими левыми, и не только с плечей руки росли. Сорри, но мастер это не равно талантище..
Кукарикуууууу• 24 мая 2022
Ответ дляПроработник
Та яка там ситуація, якась нещасна жінка з ядовитим язиком

автор 3@йk@ • 24 мая 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Здається, людина писала про стоматологів.
А це інший рівень.

До стоматолога, виявляється, треба ’через своїх’.
Дивно, я звикла до того, що лікар через СВОЮ репутацію запрошує пацієнтів, а не пацієнт надає банківську довідку.
vikat• 24 мая 2022
Ответ для3@йk@
Ну це якщо геть кучеряве.
Але коли легенька хвилька від хвоста, бо волосся тонке, а тобі праску тицяють - це якось дивно.

У мене дуже хороша майстриня була, їй навіть на думку такого не спадало.
Маю кучеряве волосся, жодного разу мені його ніхто не вирівнював для стрижки
Завтра не пью• 24 мая 2022
Ответ дляэнциклопУдия
Та верно она и описала многих ’парикмахеров’. Слышала и я не раз перлы:’о, Боги, что у вас на голове’ Сказала ей:’что стригла такая же дура, как и она’ и вышла.
Хамье попадается еще то в этой отрасли.
freedom_2015• 24 мая 2022
тричі перечитала автора і ніде нема нічого про саме сервіс в Тернополі
anja_kom• 24 мая 2022
Ответ для3@йk@
А ваша майстриня вирівнює волосся прасочкою?
Чи це так пагано - шукати хорошу розумницю-майстриню?
Спитаю. Чому ви проти вирівнювання прасочкою? Я ношу боб. І попрядно вирівнює прасочкою і стриже. Виходить ідеально рівна лінія. Мені подобається.
Завтра не пью• 24 мая 2022
Ответ для3@йk@
А це інший рівень.

Если врачи лечат только ’своих’, это шарашкина контора)))))
автор 3@йk@ • 24 мая 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Хамье попадается еще то в этой отрасли.
Дякую.
Я дійсно позначила яскраві приклади того, що категорично мені не до вподоби.
Місцеві дівчата мають знати таких же місцевих ’зірок-майстринь’.

Але захищати недолугого майстра... Ну це дичина.
freedom_2015• 24 мая 2022
Ответ дляЗавтра не пью
я таке тільки в дитячій стоматології бачила ,коли лікують своїх ,а діти чекають )))
ИринаКа• 24 мая 2022
Ответ дляЗавтра не пью
Ви не в курсі, що таке сарказм?)
автор 3@йk@ • 24 мая 2022
Ответ дляanja_kom
У мене тонке волосся.
Ніколи на ньому не буде такої краси, як у вас.
Може бути інша краса, але без чітких ліній :)

Втім, я тоді просила не боб, а просто класично рівненько підстригти волосся середньої довжини.
Завтра не пью• 24 мая 2022
Ответ дляanja_kom
Я тоже хочу ответить. У меня волос настолько тонкий, что даже самый крутой утюжок их повредит. Меня когда то ’мастер’ и уговорила. Предупредила, что у меня волос хрупкий, будет плохо. В итоге начали отламываться посередине уже через день. Разные волосы у людей.