Жули-ули• 24 мая 2022

Що говорять зараз наші «відящіє», чи ті, хто володіє інформацією?

Коли прийде до українців гарні новини та покращення?
Що кажуть зірки, карти, мозок?
Читаю теми і якось все не те що не в радості, а все дуже погано. Поділіться чимось хорошим, інформацією, прошу.
@llesya• 24 мая 2022
Я так понимаю, хорошо, если до нового года закончится, и то не факт((((😭
Kristal2013• 24 мая 2022
Подождите немножко,щас видящие хрустальный шар домоют в посудомойке и расскажут вам очередные басни.
Finetouch• 24 мая 2022
Ответ дляKristal2013
🤣🤣🤣
PAJAMA ROOM• 24 мая 2022
Мозок каже що ЗСУ дуже важко, бо ми воюємо з численнішою у кілька разів армією ніж наша.
А все дуже погано - це звичайний стан багатьох і до війни і без війни.

П.С. я на ’відящую’ не претендую)
Kapitoshka-4fe1• 24 мая 2022
Я відганяю від себе погані думки, але все одно якось відчуваю що вони зараз зачаїлися...
Mona Lisa• 24 мая 2022
Мои видящие говорили, что войны не будет. Поэтому я уже не верю никому(
Crazy lady• 24 мая 2022
На жаль гарних новин не буде((
Особливо після 25 серпня....
Мама девчонок• 24 мая 2022
Інформація від людини,яка володіє інформацією. Гостра фаза війни - до нового року. Позиційна війна - ще 2-3 роки. Але в значній мірі все буде залежати від того озброєння, яке нам надасть чи не надасть захід.
sashik77• 24 мая 2022
Ответ дляМама девчонок

Офігіти
Лорисель• 24 мая 2022
Ответ дляCrazy lady
На жаль гарних новин не буде((
Особливо після 25 серпня....
Так. Війна до кінця року буду. У серпні загострення. А сама війна через 3 роки скінчиться
sashik77• 24 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Ну нас не вистачить на такий термін.
Лорисель• 24 мая 2022
Ответ дляМама девчонок
Так. Саме так. Я теж таке читала від людини.яка бачить
Мама девчонок• 24 мая 2022
Ответ дляsashik77

Офігіти
На превеликий жаль :(
PAJAMA ROOM• 24 мая 2022
Ответ дляsashik77

Офігіти
Діліть усе сказане на 10.
Зараз у всіх є ’людина яка має інформацію’

Ніхто вам не скаже як буде.
Маняша28• 24 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Далі підуть,чи залишаться на тих позиціях ,що вже захватили?
Лорисель• 24 мая 2022
Ответ дляsashik77
Ну нас не вистачить на такий термін.
Війна скінчиться з розвалом рашки. А це буде через 2-3 роки. Активні бойові дії закінчаться в кінці року.
Mona Lisa• 24 мая 2022
Ответ дляМама девчонок
володіє інформацією - це з тих, хто військовою інформацією володіє, чи з тих, хто з хрустальними шарами?
Мама девчонок• 24 мая 2022
Ответ дляMona Lisa
Військовою
iroman• 24 мая 2022
Ответ дляCrazy lady
На жаль гарних новин не буде((
Особливо після 25 серпня....
Почему именно 25 августа?
Mona Lisa• 24 мая 2022
Ответ дляМама девчонок
Військовою
Так якщо в значній мірі буде залежити від озброєння, яке нам нададуть, то як можна робити якісь прогнози на 2-3 роки? це вилами по воді писане.
sashik77• 24 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Ну невпевнена що рашка розвалиться. Всі кричали, що от от пуйло помре або його зкинуть. Жив, тварюка, і ніхто його не зкидає. Так і рашка от от розвалиться, санкції - потужні, не витримає. Але ж живі і здорові, щоб їх...
PAJAMA ROOM• 24 мая 2022
Ответ дляiroman
Почему именно 25 августа?
Бо то післядень Дня Незалежності України)
Типу як 9 травня всі чекали.
Mona Lisa• 24 мая 2022
Ответ дляsashik77
я теж думаю, що це не швидкий процес, на жаль((
далана• 24 мая 2022
Восени, коли листя на деревах вже не буде
Nata.t.1970• 24 мая 2022
Ответ дляCrazy lady
На жаль гарних новин не буде((
Особливо після 25 серпня....
А ЧТО будет после 25 августа?
Наоборот,с лета будет все отлично:прийдет обещенное оружие
PAJAMA ROOM• 24 мая 2022
Ответ дляMona Lisa
Так отож, погоджуюся з вами.
D o l c e V i t a• 24 мая 2022
Ответ дляCrazy lady
На жаль гарних новин не буде((
Особливо після 25 серпня....
Почему то многие говорят про 25 августа. Что там будет???
Nata.t.1970• 24 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Ваше 2-е и 4-е предложения противоречат друг другу
Ольга_1301• 24 мая 2022
Мозок каже, що все колись закінчується і ця війна колись закінчиться.
sashik77• 24 мая 2022
Ответ длядалана
Яблуні вже квітли.