Коли прийде до українців гарні новини та покращення?
Що кажуть зірки, карти, мозок?
Читаю теми і якось все не те що не в радості, а все дуже погано. Поділіться чимось хорошим, інформацією, прошу.
Що кажуть зірки, карти, мозок?
Мама девчонок• 24 мая 2022
Ответ дляMona Lisa
Так якщо в значній мірі буде залежити від озброєння, яке нам нададуть, то як можна робити якісь прогнози на 2-3 роки? це вилами по воді писане.
Прочитайте запитання у стартовому пості, потім мою відповідь на нього. Після того подумайте, можливо Вам варто змінити тон спілкування. Бо складається враження, що маєте до мене якісь претензії.
Nata.t.1970• 24 мая 2022
Ответ дляPavelolka
Точно вам говорю. Вчера общалась со знающей. После второго церковного праздника закончится все. 😇
Пы.Сы. бабуля пиончики продавала, точно ведает.
А Какой у нас второй церковный праздник?
Просвятите,плиз,а то я атеистка
Ответ дляМама девчонок
У мене немає до Вас жодних претензій. Але у Вашій відповіді є нелогічні речі, тому я відповіла (для інших більше, кого ваша відповідь налякала, не для вас)
Ответ дляsashik77
Звідки він знає? Зеленський з пуйлом не знають.
Что там знают Зеленский с пуйлом - известно только им и нам об этом никто не скажет. Я вчера спросила ’долго ещё’, он долго пытался уйти от ответа, но я достала, сказал ’до конца года точно’. Он не из рассказчиков в связи с должностью, каждое слово надо вытаскивать.
Мама девчонок• 24 мая 2022
Ответ дляMona Lisa
Нелогічних речей немає. Те озброєння, яке надають зараз, дає підстави прогнозувати 2-3 роки позиційної війни після нового року. Якщо таки дадуть важке озброєння, яке б´є на дальню відстань, це дозволить пришвидшитись із завершенням війни.
Ответ дляneortoju
Ну це припущення. Точно ніхто не знає. Параша хоче дотягти до опалювального сезону...
Sakura-18cb• 24 мая 2022
Ответ длядалана
Восени, коли листя на деревах вже не буде
11 октября обещают смерть пуйлу
Ответ дляМама девчонок
Я розумію, жодним чином не хотіла Вас образити. Але я схильна думати, що ніхто не знає, коли ця війна скінчиться. Тому що серед моїх ’володіючих інформацією’ є такі, хто ледве встиг вивести сім´ї з окупованих територій. А мали ж знати... то тепер я крізь пальці дивлюся на всі ці прогнози.