Коли прийде до українців гарні новини та покращення?
Що кажуть зірки, карти, мозок?
Читаю теми і якось все не те що не в радості, а все дуже погано. Поділіться чимось хорошим, інформацією, прошу.
Що кажуть зірки, карти, мозок?
Ответ дляЖули-ули
Ппц страшно
Я не вірю, після випуску Аристовича, мабуть так і є
Невже ми програли…
Ви що не зрозуміли, Арестович наводить тєнь на плетень.
Я вчора переписувалася з знайомою, що виїхала з одного міста Харьк обл, так у неї фраза: гости от нас уходить не хотят, там оч.неспокойно, бои, а про те, що в тому місті взагалі щось відбувається в змі тиша, я думала там глуха окупація, а ніііі
Ответ дляАюшка
Всегда говорили, что Мариуполь под сильной защитой Пресвятой девы Марии и назван был в ее честь, а вон как с Мариуполем вышло .

я по наводке Советчицы иногда смотрю Елену Бюн. Ну часто она кстати угадывает по городам прилеты, но скорее слушаю для успокоения. Так вот она про Мариуполь рассказывала, что с ним связана какая то мутная история в древние века и город отрабатывает карму какую то.
Ответ дляok1904
Напишіть у приватні
Ви відверте, що він працюю зараз на іншу аудиторію ?
Ответ дляLada_333
А хтось казав що він під захистом сил
Таке кажуть про Дніпро і Запоріжжя.
Я з Дніпра і от дуже хочу, аби Дніпро то Україна !
Таке кажуть про Дніпро і Запоріжжя.
Ответ дляЖули-ули
Напишіть у приватні
Я вірю, що його задача управління сусп.думкою, але це капля в морі інфи. Він зосереджує увагу аудиторії на проблемних моментах, щоб розуміли, що це бородьба, а на початку він намагався заспокоїти, щоб мін.побочки для психологічного здоров´я були .