Какой смысл?
Неужели успокаивает?
Или вы верите ему?
Неужели успокаивает?
Или вы верите ему?
Ангелиночка31• 25 мая 2022
Хтось дивиться...Бо якби не було глядачів не було б йому сенсу виступати.
Гитаристка• 25 мая 2022
новини не дивлюся зовсім, а от ввечері дивлюся Арестовича і Жданова, трохи Швеця. Так би мовити, ожиданіє/реальность
Kvitkaliliia• 25 мая 2022
Дивилася на початку, коли було про три стадії психологічного стану ( чи якось так), а потім декілька разів дивилася, коли тут на Совєтчиці починали його обс..ати ( значить, щось точно суттєве сказав
)
Ответ дляDaria12
«Одна из центральных национальных идей Украины - это как можно больше врать себе и другим. Потому что если сказать правду, рухнет все, и надо придумывать что-то другое. Вот такое у нас базовое несбалансированное противоречие» Арестович
Я б замінила України на української влади. Все інше правильно.