Тушь для2го класса• 25 мая 2022
Як вам така сумочка?
Побачила, і тепер мені не йде зрозуму , і не можу знайти хто може пошити таку в Україні, типу як вона шиється не в нашій країні....
Шукала собі на літо у бежевих тонах ....найшла цю модель , і тепер таку хочу в бежевому ((((
Як її розхотіти?
Покажіть які у вас?
Як її розхотіти?
Покажіть які у вас?
Акукарача• 25 мая 2022
Прикольно , людям сумка не йде з розуму. Можете погуглити, хто шиє на замовлення заодно і розум займете
Тушь для2го класса
• 25 мая 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Боже, что это?
Сумка, яку можна носити в декількох варіаціях.
Алиса в стране Советчица• 25 мая 2022
Ответ дляАкукарача
Це точно!
Тушь для2го класса
• 25 мая 2022
Ответ дляАкукарача
Щось трохи не зрозуміла ваших підколок....
Лепешечка• 25 мая 2022
Ответ дляТушь для2го класса
и как туфли можно ?
Тушь для2го класса
• 25 мая 2022
Ответ дляЛепешечка
и как туфли можно ?
Можна знімати маленькі що збоку і носити без них.
Акукарача• 25 мая 2022
Ответ дляТушь для2го класса
Про Гугл - то порада, про інше певно заздрю... Пошуком в Гугл сама користуюсь , багато людей теж, тому і порадила, так сказати з власного досвіду