Пешеходик• 1 час назад
Дивно, чому з дітьми так зараз сюсюкаються
Зараз для дітей буквально все, якийсь не такий пчих це трагедія, дитину зразу на повне обстеження і залишають лікуватися вдома з піснями і танцями. В нашому ж дитинстві і близько такого не було. Я батькам боялася сказати, що погано себе почуваю чи захворіла, бо отримала б таких прочуханів і вислухала б такі крики, що зразу би виздоровіла. Ходили в школу і на гуртки з температурою під 40, соплями, вітрянками і тд. Ніхто не страждав дурницями. Тріщини, переломи зросталися самі, ніхто гіпсів не ставив і в травмвпункти не їздив. Виросли всі нормально. А тепер це ж покоління так сюсюкається з дітьми як зі збитим яйцем. Дивно
Ворую вкусняшки• 1 час назад
Родители дают детям то, что сами не получили, но хотели. Они думают, что воспитав иначе, они дадут детям счастливую жизнь. Но, итог будет совсем другой
Все будет, но потом• 1 час назад
Я все детство проболела и сидела дома и по больницам. Никто больную в школу не водил. И с переломом дома. То у вас семья такая.
Пешеходик
• 1 час назад
Ответ дляДадосвидания
А у вас уже є діти?
Ні. Але бігати навколо них часу не було б
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Переломи зросталися самі без гіпса?🤦♀️ читаючи ваш такст, можна зробити висновок, що ви росли в байдужій, токсичній сім´ї
Дадосвидания• 1 час назад
Колись діти росли самі по собі. Пристосрвувались до батьків, а не навпаки.
Кожне наступне покоління більш доглянуте.
Моїм батькам спробуй тільки сказати, що щось не так робили. Там такі очі, що я в свої 38 відгрібаю, як в дитинстві.
Тож були перегіби.
І нам діти тоже скажуть, що не так
Тож були перегіби.
І нам діти тоже скажуть, що не так
Пешеходик
• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
И раньше не все росли в маргинальной среде.
Я теж не росла серед маргіналів
Марфа Українівна• 1 час назад
Ответ дляВорую вкусняшки
Звідки вам знати, яким буде підсумок? Скільки дітей в любові і турботі ви виростили?
Гуру троллинга• 1 час назад
Конечно, болячки запускали, проблемы пропускали а потом дети повзрослели и оказывается что эти проблемы можно было решить пока организм рос и креп. Ну бред вы написали полный. Особенно что кости сами срастались.
Душа компанії• 1 час назад
А потом они вырастают и идут по психологам, потому что мама на них накричала в детстве и шото там недодала))
Пешеходик
• 1 час назад
Ответ дляЖонДуан
Ну пусть отхватят потом, это их выбор.
Повірте ні. Діти останніх алкашів своїх батьків обожнюють. А от тих батьків, які зірки до ніг скаладають - зневажають і ні в що не ставлять
Ворую вкусняшки• 1 час назад
Ответ дляМарфа Українівна
Он уже виден, к сожалению
Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Це фантізії троля
Пешеходик
• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
В нормальній сім’ї. Просто завжди був упор на те, що потрібно щось робити, а не сидіти сиднем вдома. І правильно
постою_послушаю• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Читаючи ее текс можно сделать только тот вывод, что она жирный троль
Гуру троллинга• 1 час назад
Ответ дляПешеходик
Это другая тема уже а не то что вы написали. То что сейчас на детей даже не смотрят косо, то что разрешают всё это другое, и они хер кладут на родителей, чем больше поблажек тем больше они на голову садятся
Инста_Богиня• 1 час назад
Ответ дляПешеходик
Я теж не росла серед маргіналів
Кто вам виноват, что вы у дебилов родились?
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляПешеходик
Поламаними руками робити з температурою 40?
Сладкий лимончик• 1 час назад
То батьки у вас кончені, в мене нормальні. Ніхто з температурою нікуди не посилав. І ростили мене , як і я своїх зараз
Марфа Українівна• 1 час назад
Ответ дляВорую вкусняшки
Он уже виден, к сожалению
Я бачу, що сучасна молодь краща, за дорослих людей. Неадекватно себе поводять саме люди старшого покоління.
Пешеходик
• 1 час назад
Ответ дляГуру троллинга
Так всі здорові були. Це зараз таблетки їдять жменями щодня з місяця від народження
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляпостою_послушаю
Це 100%
Продавчиня кіз• 1 час назад
Ответ дляПешеходик
Я теж не росла серед маргіналів
А по вашей теме так не скажешь. Мне 46 . В моем окружении не было детей с температурой 40 или переломами без оказания помощи. И на больничные все ходили ,и к врачам ,и т.д. Да, с соплями ходили в сад и школу. И сейчас ходят, и это правильно.
Душа компанії• 1 час назад
Ответ дляВорую вкусняшки
Каждое поколение чем то недовольны, довольны только те кто любят друг друга, они прощают такие мелочи.но как оказалось таких экземплярах единицы
Пешеходик
• 1 час назад
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Це фантізії троля
В мене був перелом носа судячи по всьому і тріщини ступнів. Ноги були синьо-чорні. Саме все зажило