Обнимашкина• 25 мая 2022

Врач сказала грудничку давать витамин Д.. попросила в спрее а она написала в капл

Посоветуйте витамин Д но в спрее
Чтоб не приходилось цедить молоко а сразу в рот
2 мес
Зашла на 5минут• 25 мая 2022
Автор, скільки МО вам призначили приймати?
Ще хочу сказати, що якщо зараз в дитини є дефіцит вітД, то просто сонцем ви його не подолаєте. Треба спочатку підвищити рівень.
mena• 25 мая 2022
д-витум
очень удобно!
и в пересчете на капли не намного дороже
-Ань-• 25 мая 2022
Ответ дляОбнимашкина
Вона сказала шо злопчик гарно набирає вагу і треба кальцій а для його засвоєння треба віт д
Лікарі будуть робити з вашою дитиною все що ви дозволите робити. Молодим мамам часто здається, що вони обов´язково повинні виконувати все, що скаже лікар, що лікар краще знає. Це не так, хоча б тому, що різні лікарі дають різні рекомендації.
Мама завжди повинна розіміти, який препарат вона дає дитині і навіщо, знати мету медичних процедур і бути впевненою що це медичне втручання дитині потрібне.
Зараз, коли мої діти уже школярі, я впевнена що здоровій дитині нічого робити в поліклініці. В цьому розсаднику інфекцій.
Першу дитину іноді носила в поліклініку просто так. З другою дитиною порозумнішала і зверталась до лікарів тільки при захворюванні.
Не ми для лікарів, а лікарі для нас. Лікарі можуть запропонувати принести дитину на профілактичний огляд, але іти чи не іти в поліклініку вирішують батьки. Так само з ліками, аналізами, дослідженнями, операціями, щепленнями.
Бернард Шоу колись сказав: ’Лікар такий самий експерт у питаннях вакцинації, як м´ясник у питаннях вегетаріанства.’
Душка-свекровь)))• 25 мая 2022
Д-вітум
-Ань-• 25 мая 2022
Ответ дляОбнимашкина
Рекомендую почитати книги американського педіатра Роберта Мендельсона. Наприклад ’Как вырастить ребенка здоровым вопреки врачам’.

Олександр Коток ’Безжальна імунізація’:
http://www.privivok.net.ua/bi-2

А ось звичайний папа вирішив розібратись, чи потрібні щеплення його дитині. І детально розібрався по кожному щепленню:
https://amantonio.livejournal.com/20771.html
Добрая свекровь• 25 мая 2022
Ответ для-Ань-
Лікарям не подобаються здорові діти, одразу хочуть полікувати здорову дитину.
Навіть день здорової дитини лікарі називають ’груднічковий день’ і приймають в цей день тільки дітей до року. Хоча в поліклініці висить оголошення, що раз в тиждень день здорової дитини. Тобто всього за 1 рік лікарі з здорової дитини роблять хвору, підсаджують на препарати.
Ви таку ахенею пишите.
Добрая свекровь• 25 мая 2022
Ответ для-Ань-
Навіщо лікувати здорову дитину?!
Дитину наблюдають, контролюють розвиток . Це профілактичні прийоми. Ви наче з забутого цивілізацією хутора.
Добрая свекровь• 25 мая 2022
Ответ для-Ань-
З чого ви взяли, що поліклінніках це розсадник інфекції? Ви явно далека від цивілізації.
-Ань-• 26 мая 2022
Ответ дляДобрая свекровь
Хто ті люди які ’наблюдають і контролюють’?
Чи є вони професіоналами, чи порядні вони, чи отримують гроші від фарм. виробників за те, що прописують конкретні препарати? Може вони відсиджують години за маленьку зарплату і ненавидять дітей.
Як можна назначати вітамін 2-місячній дитині, просто подивившись на дитину? Діагноз у дитини який?
Я думаю ця лікар не записала дитині в карточку, що у дитини авітаміноз, що дитині не вистачає вітаміна Д.
Пройдіть за посиланням на сайт ВОЗ, в світі від медичних послуг кожну хвилину помирає 1 людина:
https://www.who.int/ru/news/item/13-09-2019-who-ca...
ВОЗ призывает к принятию неотложных мер для снижения вреда, наносимого пациентам при оказании медицинской помощи.
-Ань-• 26 мая 2022
Ответ дляДобрая свекровь
Ви таку ахенею пишите.
Моїй здоровій дитині не хотіли давати довідку для школи в день здорової дитини.
Говорили приходьте в інший день, тусуйтесь в чергах з хворими.
Добрая свекровь• 26 мая 2022
Ответ для-Ань-
Не находите, що це конкретно проблема Вашого медзакладу і Вашої комунікації з лікарем?
Добрая свекровь• 26 мая 2022
Ответ для-Ань-
У Вас проблеми з сприйманням нашої медицини. І при чому авітаміноз до вітаміну Д? У Вас такий шоурум в голові, що просто жах.
-Ань-• 26 мая 2022
Ответ дляДобрая свекровь
У мене все добре, моїй здоровій дитині лікар видала довідку в день здорової дитини, а інших пацієнтів посилає.
Добрая свекровь• 26 мая 2022
Ответ для-Ань-
ТО це конкретно проблема конкретного лікаря, а не всієї медицини в цілому . А Ви розписуєтесь за всю медицину.