У кого такое было• 25 мая 2022
1,5 міс дитині на ГВ - не какає кожного дня. (Раз в 4 дні)
Лікар сказала шо обовязкоов має какати бо вздуття животика (дитина просто пукає)
Дитина не плаче, спокійно в нас все
Але пузо здуте.. він любить поїсти молочко
І приписала пробіотики
Дитина не плаче, спокійно в нас все
І приписала пробіотики
У кого такое было
• 25 мая 2022
Ответ дляЦветок Мира
На гв это нормально не какать столько
Чомусь лікар так не вважає
Каже від того шо пузо здуте - пуп вилазить на верх і може бути грижа
Бо ще не сформавано пупочне кільце (мякі мязи живота)
І ще сказала викладати на живіт шоб какати почав
Цветок Мира• 25 мая 2022
Ответ дляУ кого такое было
Чомусь лікар так не вважає
Плохо, что ваш врач не вкурсе, что на гв это норма. Меняйте врача
Да_Я_ТакаЯ_• 25 мая 2022
Выкладывайте на живот постоянно, на пол. У нас был коврик tiny love с подвесками и постоянно дочка на спинке/на животе.
У кого такое было
• 25 мая 2022
Ответ дляЦветок Мира
Заплатила 800 грн в добробуте за врача
Советчица Года• 25 мая 2022
От пробиотика может быть запор, скрепит.
Я бы тоже посоветовала выкладывать на животик, гладить. Ну в страшную жару посоветовала бы воду.
У кого такое было
• 25 мая 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Вот так. Мышцы укрепятся и какать легче будет.
У нас тоже есть похожий коврик
Стоит роспаковать?
Я думала рано выкладывать
Стоит роспаковать?
Я думала рано выкладывать
ШанельКуКу• 25 мая 2022
В мене дитині 2 місяці, на ГВ, какає 1 в 4 дні, вважаю це нормально. Старший син взагалі десь до 6 місяців какав раз в тиждень, в мене була паніка, але наразі все ОК. Вважаю, що визначальним є самопочуття дитини при цьому, а також те, чи є закреп, чи консистенція не тверда і т.д.
Да_Я_ТакаЯ_• 25 мая 2022
Ответ дляУ кого такое было
У нас тоже есть похожий коврик
Стоит роспаковать?
Я думала рано выкладывать
Стоит роспаковать?
Я думала рано выкладывать
С 3 недель я начала выкладывать на пол.
Ответ дляУ кого такое было
Заплатила 800 грн в добробуте за врача
800 грн - это не показатель квалифицированности врача. У меня медицинская страховка и я уже задолбалась по этим частным клиникам ездить. Они там вообще ничего не лечат. Я уже начала к семейному врачу в поликлинику ходить.
Да_Я_ТакаЯ_• 25 мая 2022
Ответ дляPenni
Аналогично)) Покупала годовой пакет в Медикоме, со 2го года хожу в поликлинику к педиатру, очень довольна.
КохайтесьЧорнобровi• 25 мая 2022
В мене зараз третя дитина - 3 місяці тільки Но виповнилося. Може какати раз в 3 дні, пукає багато - дитина чудово почувається.
Сорока-ворона• 25 мая 2022
Теж менший какав раз на тиждень, лікар казав що це норма, якщо дитина нормально себе веде, то відстаньте і не мучайте його! Запрацює нормально кишечник - почне какати і вам ще надоїсть))) так і сталося
Настенные трусы.• 25 мая 2022
Норма на гв до десяти днів за умови, що дитину нічого не непокоїть. Головне, не вставляти трубочки. Можете обережно погладжувати животик за годинниковою стрілкою, не натискаючи
У кого такое было
• 25 мая 2022
Ответ дляНастенные трусы.
О а чого ви проти трубочок?
Ця лікарша теж їх рекомендувала
Настенные трусы.• 25 мая 2022
Ответ дляУ кого такое было
О а чого ви проти трубочок?
Ця лікарша теж їх рекомендувала
А, ну класична педіатриця з радянських часів.
Тому що організм привчається какати лише при стимуляції і безс тимуляццї не може