Обнимашкина• 25 мая 2022
Врач сказала грудничку давать витамин Д.. попросила в спрее а она написала в капл
Посоветуйте витамин Д но в спрее
Чтоб не приходилось цедить молоко а сразу в рот
2 мес
Мини-бикини• 25 мая 2022
Наскільки я пам’ятаю, дітям до року (або навіть двох) ніяких спреів не можна
Зубачистка• 25 мая 2022
Д витум. Масляный. Он с рождения, я давала с месяца один пшик, потом увеличила до двух пшиков
КАПСЛОЧНИЦА• 25 мая 2022
Не можна спрей, у дитини може бути рефлекторний бронхоспазм. Це дуже небезпечно
Просто красавица• 25 мая 2022
Сейчас, когда лето на носу и солнце активное, только неуч мог прописать вит.Д.
Больше гуляйте с ребенком.
Врача пошлите, почитайте что ьудет от переизбытка вит.Д.
Больше гуляйте с ребенком.
Гага Газу• 25 мая 2022
Детский витамин Д масляный. Сразу в ротик можно капнуть или на соску и потом ее в ротик. Зачем молоко цедить?
2-місячним дітям навіть їжу не можна давати. Все отрута, крім грудного молока. Перед тим, як вибирати форму преперата, слід задуматись чи потрібен він вашій дитині. Скоро літо, вітаміна Д вдосталь можна отримати природнім шляхом, просто знаходячись на сонці.
Лікар ’відящая’? Як вона встановила, що цій конкретній дитині не вистачає вітаміну Д? Лікар розказала про наслідки передозування?
Обнимашкина
• 25 мая 2022
Ответ для-Ань-
Я теж так думала
І теж запитала її про літо
А вона мені каже - так ви ж під палючим сонцем не будете дитину тримати ?
І теж запитала її про літо
Обнимашкина
• 25 мая 2022
Ответ для-Ань-
Вона сказала шо злопчик гарно набирає вагу і треба кальцій а для його засвоєння треба віт д
Ответ дляОбнимашкина
Я теж так думала
І теж запитала її про літо
Шукайте самі інформацію, деякі лікарі стверджують що 30 хвилин в день на сонці достатньо.
Це ваша дитина, тільки ви зацікавлені, щоб дитина була здорова. Прочитайте інструкцію до препарата, склад, які побічні дії можуть бути.
Завджи все перевіряйте. Серед лікарів є двієчники, прогульщики, ідіоти.
За неправильне призначення, за неправильний діагноз лікарю нічого не буде. А вам наслідки розгрібати.
Обнимашкина
• 25 мая 2022
Ответ для-Ань-
Дякую
Мабуть дійсно влітку ч не буду давати вітамін
Так точно!• 25 мая 2022
Ответ дляПросто красавица
Больше гуляйте с ребенком.
А вы уч? Врачи лучше знают, вит Д не повредит точно.
Так точно!• 25 мая 2022
Ответ дляОбнимашкина
Дякую
Бо тут на советчице анонимы написали?
НаливайКа• 25 мая 2022
Ми зараз в Австрії, дитині 2 місяці, врач теж виписав і дав віт.Д в каплях. В них це обов´язково
Так точно!• 25 мая 2022
Ответ дляНаливайКа
А в нас обовязково зайти на совєтчіцу, послухати анонімів і відмовитись від призначень лікарів)
Ответ дляОбнимашкина
Лікарям не подобаються здорові діти, одразу хочуть полікувати здорову дитину.
Навіть день здорової дитини лікарі називають ’груднічковий день’ і приймають в цей день тільки дітей до року. Хоча в поліклініці висить оголошення, що раз в тиждень день здорової дитини. Тобто всього за 1 рік лікарі з здорової дитини роблять хвору, підсаджують на препарати.
Так точно!• 25 мая 2022
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Вообще не в тему. Тоесть, вас должны послушать и отменить назначение врача?🤦♀️
Просто красавица• 25 мая 2022
Ответ дляТак точно!
Я доктор
Просто красавица• 25 мая 2022
Ответ дляТак точно!
Анонимный Доктор врач
И что?
Надо ФИО и дом. адрес?
Зашла на 5минут• 25 мая 2022
Ответ для-Ань-
Навіщо лікувати здорову дитину?!
Це не лікування, а профілактика
Зашла на 5минут• 25 мая 2022
Ответ для-Ань-
Профілактика чого? Профілактика здоров´я?
Як лікар визначила, що дитині не вистачає вітаміну Д?
Він є у 90% населення.
Якщо лікар призначив профілактичну дозу, то передозування не буде.