Дівчатка підкажіть будь ласка як отримати зараз загранпаспорт ніколи його не було. І ще питання я розумію потрібно записуватися в електронну чергу, якщо я хочу записати і дитину то потрібно 2 рази записуватися.
CоffеёкSZefиркой• 26 мая 2022
В міграційній службі - по талонах(було). В ЦНАП жива черга. А є центри, де дорожче, але там без черг. Прийшли, здали доки,сфоткались,оплатили і чекаєте. Подружка вчора забрала - розповідала. Я також хочу робити
Ответ дляCоffеёкSZefиркой
А можете підказати адреси чи сайт де без черги, і скільки це коштує, для дитини та дорослий
Ответ дляAlianna
Бориспіль можливо і Київ
Вот здесь - дороже, но комфортнее но Нужно поехать в Киев ( проверьте, чтобы работали отделения)
Можете пойти в ЦНАП у себя и там по талончику - на время.
Можете узнать о электронной очереди в Миграционку своего города по телефонам: 097 470-05-05, 066 470-05-05
Я бы с ребенком шла в ЦНАП
Haunted house• 26 мая 2022
Ответ дляCоffеёкSZefиркой
А що за центри? Типу паспортный сервіс ’Документ’?
CоffеёкSZefиркой• 26 мая 2022
Ответ дляAlianna
Вчора на каналі новин міста була стаття. Зробила скріни
Ответ дляAlianna
Дякую, а фото Ви робили на місці?
Да, мы делали в универмаге Украина в парспортном сервисе, там дороже, увы, чем через миграционную службу и цнап. Но быстрее. Для нас это было важно. Очередь есть, но не безумная. Обслуживание быстрое. Если есть старый загран с визами, то возьмите с собой, его отметят и вам вернут, чтоб визы можно было показывать, иногда это нужно
Ответ дляvalentyna
Для мамы с несовершеннолетним ребенком выдаётся один талон, одно время. Обслуживают сразу двоих. Оплата за два паспорта. Мы были, когда была живая очередь, электронная не работала.
В электронной очереди на каждый паспорт свой талон. Если придет мама с 3 детьми, ее не впихнут вчетвером в 15 минут, которые предназначены для 1 паспорта
Ответ дляvalentyna
Дякую, не має в нас паспорту, ні куди не виїжджали. Мені важливо не швидкість, а щоб була менша черга, в мене дитина з інвалідностю тому нам потрібно разом і довго не зможе вистояти.
Ответ дляAlianna
Якщо дитина до 12 років, можна без її присутності зробити - принести фото, а з 12 вже беруть відбитки, тому тільки особиста присутність.
Ответ дляdebor_a
12 уже є, знайшла у фейсбуці, що в нашому місці можна зробити, але щоб отримати талон потрібно о 6 ранку чергу займати
Ответ дляAlianna
Загран можно делать, где угодно. Прописка не имеет значения.
И да, сейчас почти везде по стране живая очередь.
Если есть вариант электронной, то лучше так.