Огород у меня первый раз за 30лет, всю жизнь прожила в квартире . Редис, шпинат и рукколу на грядках за пару ночей кто-то сожрал. Причем жрали толпой, судя по всему, ещё и друзей приглашали. Что с этим делать? Как-то можно чем-то обработать?
Kvitkaliliia• 26 мая 2022
Ответ дляALEKSAMAR
Спасибо
Немає за що). Ще можна обробити Актофітом - він нетоксичний, через 48 годин можна вживати в їжу
Kvitkaliliia• 26 мая 2022
Ответ дляfedovik
Крестоцветные блошки, треба оброблять чимось. можна погуглить або спитать в тих, хто продає різну отруту. Ну і редиску можна не оброблять, листя вам не треба все одно, а корінню вони не шкодять наче.
Так, це блошки
за крок до весни• 26 мая 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Так, це блошки
Ці блошки їдять все підряд чи лише хрестоцвіті?
У мене такий вигляд мають усі трави(
А слимаки просто зжирають під корінь
У мене такий вигляд мають усі трави(
А слимаки просто зжирають під корінь
МельничукОля• 26 мая 2022
Спробуйте біологічний препарат актофіт. Якщо крутиться листя в моркві та бурячках, обробіть децис або прованто максі. Зайдіть в зелений світ.
OneTimeUser• 26 мая 2022
Ответ дляEvgesha_
Читала что если не хотите использовать отраву, надо прикопать тазик в огороде, налить в него пива, слизни туда все сползутся, а потом их утилизировать. Ну или использовать хим средства.
У нас сусіди так років 10 закопували банки. Правда, здається, не з пивом, а чимсь іншим. І туди ніколи ніхто не ловився. То мій батько колись жартома закинув їм в одну банку спійманого вовчка. Сусіди так раділи, навіть нас кликали показати )) Що ми не наважилися їх розчаровувати)