ЯниЯ• 26 мая 2022
У мене нічний зажор
Всьо. Це не питання. А откровення-покаяння 😭😭😭😭
ЯниЯ
• 27 мая 2022
Ответ дляНалетчица Муся
То і смачного тоді, раз таке діло
Дякую))
Смачнооооо, це да
Налетчица Муся• 27 мая 2022
Ответ дляЯниЯ
Дякую))
Смачнооооо, це да
Владою, даною мені ніком аноніма порадниці відпускаю на сьогодні цей гріх і приймаю покаяння. Я сьогодні добра) І ото щоб ніхто не казав що аноніми тут злі))
ЯниЯ
• 27 мая 2022
Ответ дляНалетчица Муся

Дякую-дякую

Алина-1240• 27 мая 2022
Да ладно вам)))я тоже ночами холодильник опустошаю,ночная жрица во мне просыпается🤪
ЯниЯ
• 27 мая 2022
Ответ дляАлина-1240
Трохи невдобно получилось - діти встануть, а холодильник-то пустиий, мама все з´їла
ЯниЯ
• 27 мая 2022
Ответ дляЖена сантехника
Пить хром, чтоб гасил аппетит ночной.
А це не шкідливо, часом?
Алина-1240• 27 мая 2022
Ответ дляЯниЯ
Та ладно вам))кушайте на здоровье)))неудобно спать на потолке ,одеяло падает🤪
ЯниЯ
• 27 мая 2022
Ответ дляАлина-1240
Дякую😊
Люблю Поумничать• 27 мая 2022
У мене теж повинен був початись, але діти ніяк не вляжуться. А при свідках я не можу)
Платья Всем• 27 мая 2022
Ответ дляЯниЯ
А так хочеться бути стрункою(
Пробовала. Потом ещё больше жрать хочется. Шо делать и как себя брать в руки…
В воскресенье едем в гости. В Бровары.
С понедельника сажусь на гречку
В воскресенье едем в гости. В Бровары.
С понедельника сажусь на гречку
Платья Всем• 27 мая 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Люблю Поумничать• 27 мая 2022
Ответ дляПлатья Всем
В воскресенье едем в гости. В Бровары.
С понедельника сажусь на гречку
В воскресенье едем в гости. В Бровары.
С понедельника сажусь на гречку
Ого, дорогая у вас диета. Если ещё и на посоленную гречку то вообще) деликатес)
Платья Всем• 27 мая 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Ах, да, забыла. Дорого.
Я вообще за два года карантина дистанционки и войны плюс 10 уже. И массажи есть, и питание норм. 40 лет. Может в возрасте причина?…
Пойду на гормоны сдам.
Айпишница• 27 мая 2022
Ответ дляЯниЯ
А так хочеться бути стрункою(
Нічого страшного, зараз постійні стреси, сирени)) себе треба балувати. Після війни схуднете, а зараз важливіше психологічне щастя, а не пара лишніх кіло на попі))
Я собі купляю вкусняшки майже кожний день. Трохи набрала, але це допомагає мені триматись, то чого ні?)))
Платья Всем• 27 мая 2022
Ответ дляАйпишница
Море в этом году вряд ли светит, но шорты летом вынудят показать следы «сладкого» )) я перешла на длинные сарафаны
frumoasa17• 27 мая 2022
Сестра
Я зараз за містом, тут апетит з легкістю приходить. Вже встигла кекс, шоколадку, чай з бутербродами з’їсти
Айпишница• 27 мая 2022
Ответ дляПлатья Всем
Я купила собі пару легких літніх штанів на аліку в минулі роки і тепер не парюсь. Плюсом не треба так часто брити ноги, це для мене кошмар, бо постійно вростає волосся.
Платья Всем• 27 мая 2022
Вообще надо раньше ложиться спать. Чисто физиология, уже жрать хочется, скоро завтрак 😂