Дівчина з космеями• 27 мая 2022

Хто робив український паспорт id картку вже під час війни - скільки чекали?

witu• 27 мая 2022
12 квітня здавали документи. Ще не має, хоч обіцяли за 20 днів зробити.
автор Дівчина з космеями • 27 мая 2022
Ответ дляwitu
У Вас звичайний чи терміновий?
Хвилююсь, мама без паспорту, раптом що - людина без документу, і не поїхати нікуди((
witu• 27 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
У Вас звичайний чи терміновий?
Звичайний.
Света_lana• 27 мая 2022
В апреле обьічньій за 6 рабочих дней
english book• 27 мая 2022
У всіх по різному.Зараз трохи бардак відбувається з терміновим виготовленням .В ЦНАПі не рекомендують замовляти терміновий.
Зазвичай місяць,або трохи більше.Ще залежить ввд місця подачі.
автор Дівчина з космеями • 27 мая 2022
Ответ дляСвета_lana
В апреле обьічньій за 6 рабочих дней
Здорово
english book• 27 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Здорово
Ви на таке не сподівайтесь.Це або фортуна,або зацікавленість держави,чи робітників ДМС у таких термінах.
Ну або просто фейк.
Ollka• 27 мая 2022
Подава 20 апреля обычный - еще нет. Муж срочный - тоже еще нет. Ребенку загран - тоже нет. Киев. Статус с 30 апреля один и тот же
автор Дівчина з космеями • 27 мая 2022
Ответ дляenglish book
Ну або просто фейк.
Знаю-знаю, ми чекаємо 3й тиждень і досі показує лише 4й етап з 6ти на сайті міграційної служби. І це терміновий. Хвилююсь. Не дай бог загострення, не буде як і виїхати
автор Дівчина з космеями • 27 мая 2022
Ответ дляOllka
А який? У нас за 3 дні дійшло до 4го етапу ’передано у центр персоналізації’ і все, відтоді так і вісить цей статус
miss.olja• 27 мая 2022
Муж ходил в цнап, его отговорили делать id сейчас, по этой причине
Ollka• 28 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
У дочки с 30 по заграну висит этот статус
А по id ещё статус о проверке данных с того же числа