Усім привіт. Підкажіть, будь ласка, як оплатити замовлення Sinsay через сайт? Користуюсь Приватом, картка універсальна. Постійно пише про відмову через подвійну конвертацію. Валютної картки немає. PayPal теж. Злоті обрати у Sinsay, схоже, не можна.
Ответ дляIrii
Из-за двойной конвертации списывает намного больше. Возможно, вещь стоит 90 грн., спишутся 120. У Вас достаточно денег на карте? Может еще Вы запретили двойную конвертацию, тогда надо включить.
Дякую. Можливо, заборонена. Треба подивитись налаштування.
Ответ дляkll lena
Потрібно у приват 24 для карти дозволити подвійну конвертацію. Додатково знімалось близько 10 відсотків
Дякую. Спробую.
Ответ дляVisheньka
Раніше слали без перед оплати
Так, теж пригадую. Зараз пише, що скасують замовлення через 24 години, якщо не буде оплати. І дозволяє обирати лише 7 речей, бо доставка у поштомати, якщо більше - треба ділити.
Olena Dnepr• 29 мая 2022
Ответ дляVisheньka
Раніше слали без перед оплати
Вы закажете и не заберете. Нет денег / уехали в Европу.
Дякую усім, хто підказав про налаштування карти. Вийшло оплатити.
Ответ дляNata_Li.
А менше 7 речей можна?
Так, звісно. Щойно замовила 4.
Ответ дляJAWA78
Скажите, пожалуйста, на сколько больше у вас сняло всвязи с двойной конвертацией? Спасибо
Десь приблизно на 10%