lichkon• 29 мая 2022

Порадьте що за чорна крапка в дитини в оці?

З’явилася зовсім нещодавно, травми не було. Що це за чорна крапка? Провели тест, бачить добре.
oh_my_dress• 29 мая 2022
Вам к офтальмологу.
милана1• 29 мая 2022
это родинка(ну мне так сказали),у меня такая же в глазу с детства,43года,зрение отличное
иркин• 29 мая 2022
Пігмент. У моєї мами таке
YaЯна• 29 мая 2022
Дуже вам співчуваю, це залізо. Скоріше за все від сварки. В нас так було, їздили в центр ока, вимивали довго,десь два місяці. Капали. Слава Богу, вимили. Це залишати не можна. Якщо не вимивається, то роблять операцію
Алина-1240• 29 мая 2022
Пигмент.вариант нормы
YaЯна• 29 мая 2022
Ні, дівчатка, це не пігмент
YaЯна• 29 мая 2022
Дорослим швидко і безболісно видаляють голкою, а дитина не дається
автор lichkon • 29 мая 2022
Ответ дляYaЯна
А звідки воно взялося то залізо? Дитина зараз буває тільки на дитячому майданчику, в магазині і вдома
Дівчина з космеями• 29 мая 2022
Ответ дляYaЯна
Голкою?! В око????? Ви думайте, що пишете!
YaЯна• 29 мая 2022
Ответ дляlichkon
З вітром. Ми теж не відомо де ...
Lianaa_06• 29 мая 2022
На радужке? Это типа родинки. Если это то, что я увидела. У меня такие же есть.
автор lichkon • 29 мая 2022
Ответ дляYaЯна
Ні, дівчатка, це не пігмент
Мені теж не схоже на пігмент, крапка з чоткими лініями і чорного кольору. Пігмент чи родимка зазвичай має прозорий контур і кольор коричньовий
автор lichkon • 29 мая 2022
Ответ дляLianaa_06
З такими ж чіткими контурами? Так на радужці
YaЯна• 29 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Не знаєте, не пишіть! Я можу вам всі довідки показати. Так, звичайною голкою від шприца, капають знеболювальне і під мікроскопом видаляють. Там в черзі стільки чоловіків сварщиків сиділо, всім одразу видаляють
Lianaa_06• 29 мая 2022
Ответ дляlichkon
У меня их несколько. Есть, как крапушки, как у вашего, есть больше без четких границ.
YaЯна• 29 мая 2022
Ответ дляlichkon
Автор,ви в Києві?
автор lichkon • 29 мая 2022
Але з якби залізо чи інше інородне тіло, воно б шкрябало йому або просто давало знати про себе..а це ні. Навіть не сльозиться
милана1• 29 мая 2022
Вот смотрите,у меня такая же
YaЯна• 29 мая 2022
Ответ длямилана1
Вот смотрите,у меня такая же
Це не таке, зовсім. Я одразу бачу, що то залізо, один в один у нас було. А таке, як у вас - у мого чоловіка
сладкий_ноябрь• 29 мая 2022
Ответ дляYaЯна
Серьезно?
Может пусть лучше врач скажет что это, а не вы ну глаз определяете.
YaЯна• 29 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Серьезно?
Ну звісно, тут без лікаря ніяк!
виканастя• 29 мая 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Именно иглой. Муж постоянно хватает занозы от болгарки. Но делает это врач, конечно же
YaЯна• 29 мая 2022
Ответ длявиканастя
Нарешті, розумна людина. А то всі ті вже ´розлайкались´
Inuk• 29 мая 2022
Ответ длявиканастя
А у него есть дискомфорт в глазу , когда эти « занозы» хватает? Он их ощущает ?
виканастя• 29 мая 2022
Ответ дляInuk
Конечно, слезы градом, боль. Я ругаюсь, что не одевает защитные очки.
YaЯна• 29 мая 2022
Ответ длявиканастя
У моєї дитини не було ні болю, ні дискомфорту. У перший день потер око пару разів і все
Inuk• 29 мая 2022
Автор, а у ребёнка есть хоть какой то дискомфорт в глазу?
Cocomamzel• 29 мая 2022
Точка ужасная, глаза прекрасно заворачивающие!
К врачу автор, и поскорее
Это ведь зрение
Просто гостья• 29 мая 2022
Ответ дляYaЯна
Не пишите страшилки,не пугайте автора! Если бы это была заноза или окалина от сварки,вы представляете,КАК бы оно его беспокоило??? Оно бы или дряпало,или чесалось-в любом случае давало бы о себе знать. И при попадании инородного тела в глаз оно бы чувствовалось как минимум.
YaЯна• 29 мая 2022
Ответ дляПросто гостья
Ми два місяці з ним ходили і нічого воно не заважало. І ще лікар сказав, що воно в нас давнішнє і в оці пішла іржа. Тобто ми навіть про нього не знали, я випадково помітила