double-mama• 30 мая 2022
Ответ дляirchik.ok
А в іншу дивитись не любить
Що робити? В кого була така ситуація?
Сходите к ортопеду или хирургу. Нужно проверить нет ли у ребенка кривошеи
Ксенияяяяя• 30 мая 2022
Коли клали в ліжечко, малюк дивився з нього на нас, з іншого боку була стіна. Клали по черзі на різні боки
Fotografkiev• 30 мая 2022
А якщо з іншого боку іграшки будуть чи будете з ним розмовляти? По іншому кладіть, щоб голову повертав.
double-mama• 30 мая 2022
Ответ дляirchik.ok
Нема кривошеї
Вже була у лікаря
Але ж все рівно любить одну сторону
Вже була у лікаря
Але ж все рівно любить одну сторону
Когда выкладываете на живот,то голову тоже поворачивает только на право?
OneTimeUser• 30 мая 2022
У нас теж дивилася в одну сторону. Через те, що невдало стояло ліжечко відносно вікна. Коли поставили в іншу кімнату і стали класти в різні сторони, то проблема зникла. Масаж не знадобився. Нам і лікар казав, що той масаж не потрібен.