Valli-valli• 31 мая 2022

Новини рос ЗМІ

Ви читаєте рос.новини? Чи тільки українські? Щойно попалась новина про тіла на азовсталі, і задумалась кому можна насправді довіряти.
Результат:
вже голосів: 807
333 (41.26%) Довіряю нашим
248 (30.73%) 50на50 , дивлюсь і там і там
189 (23.42%) Свій варіант
37 (4.58%) Довіряю російським
IrinnkA• 31 мая 2022
Ответ для_Юта_
А сколько люди рыдали над изнасилованными младенцами
Пожалуйста, это же заявление но на украинском языке и из официального источника. Пока этого не будет то это фейк. Даже зеленые клоуны не могут быть такими же тупыми как и русня
Mrs.Ochmonek• 31 мая 2022
Ответ дляmamma nast
Как же раздражают подобные ярлыки. Вы даже не можете представить, что порой невозможно эвакуироваться из-за нездоровья или других обстоятельств. А вы сразу оставшихся во врагов записываете.
не звертайте уваги, це такі вкиди для розколювання,
нормальні люди всі все розуміють
Mrs.Ochmonek• 31 мая 2022
Ответ дляМіражана
Якщо врахувати кількість громадян рашки і агентів ФСБ в оточенні Зеленського, то питання ’нащо розмінували’ саме собою відпадає.
Я думаю що ми тримаємось тільки тому що на засідання генштабу ту всю наволоч не пускають і вона не може злити інфу кацапам.
а хто не пускає?
Mrs.Ochmonek• 31 мая 2022
Ответ для_Юта_
а вам не шкода згвалтованих немовлят, дітей, причому багатьох - до смерті??
Mrs.Ochmonek• 31 мая 2022
Ответ дляasjaua
А мне настроение поднимают. В наших новостях как не зрада, так ’нам пызда’, а в их сводках мы крутые как Крепкий орешек: и учёные у нас топчик в биолабораториях, и гуси дрессированные, и НАТО нам в подгон звезду смерти прислало. Про бессмертных и страшных в бою нациков отдельная тема, их даже чеченцы ссутся) они даже бабушек наших боятся, у них мулька ходит как они их травят пирожками. Зря не смотрите.
Mrs.Ochmonek• 31 мая 2022
Ответ дляCarin
Даже подозрительно, что эту ненормальную и совершенно бесполезную для общества чиновницу наконец-то уволили. Не удивлюсь, если спустя пару недель оно всплывет в другом месте на вполне приличной, только менее публичной должности.

При том, что то, что она несла, разжигая и пугая и без того неспокойное общество, - ее за это посадить мало, а не просто уволить!
вона дійсно давала забагато подробиць страшної правди, тільки до ’разжиганія’ це ніякого стосунку не має - ми і без цих подробиць ненавидимо рашистів-садистів, які катують, гвалтують і вбивають- дітей, жінок, чоловіків.
ok1904• 31 мая 2022
Ответ дляasjaua
Я не сприймаю їх , от не розумію : смотрю в книгу віжу фігу, мені морди їх противні.
frezzziya• 31 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
у нас вся ОПЗЖ - зрадники, і як їм тільки вдалось потрапити в парламент в 2014 і в усі органи влади? чим тоді займались СБУ і прокурори?
В нас зрадники не тільки ОПЗЖ, хоча й вони там усі.
Органи влади,прокуратура,СБУ, там також є зрадникикорупціонери та просто продажні.
Як Ви гадаєте,у керівництві МО та ЗСУ вони є.Я думаю,так.Вони всюди.
Більш за все боюся,що закічиться війна,і ті зрадники ще собі учасника бойових дій та героїв накуплять
frezzziya• 31 мая 2022
Ответ дляМіражана
Люди вибрали у владу. В Одесі до сих пір Труханова не прибрали. Щось я не чула, щоб одесити дуже возмущались з цього приводу. Більше шумлять, що не можна кацапські пам´ятники прибирати. Єкатеріні до сих пір стоїть.
Пам´ятник стоїть,але це тимчасово, скоро піде за рос корабльом))))
Трухнвов постать неооднозначна, але йому протистояв Скорик з ОПЗЖ, ото проросійський до кісток.
nadia-74• 31 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
ви не відповіли наскільки б нерозмінування щось змінило в плані захоплення Херсону, на вашу думку.
На мою думку це затрималось радистів і дало нам час на укріплення.А так це було сплановано.
Хай навіть добу але могли б щось тоді дати який то план.
frezzziya• 31 мая 2022
Ответ дляНочка_темная
Позавчора пізно ввечері до нашого міста прилетіла ракета,розгатила аптеку,кулінарію,магазин взуття та пошкодила багато всього навкруги,для маленького містечка це весь центр.А рос змі опублікувало,що ’нанесли удар по центру управления Юг в Новому Буге и уничтожили троих генералов і 34 офіцера вместе с натовским вооружением.’І міністерство оборони параші підтвердило цю новину.От і правдивість їх новин
В Одесі ракета влучила в ЖК, загинуло 8 осіб, коли надали підтвердження, що загинули мирні люди, то тут же попчалися вкиди рашазмі, що це ВСУ скерувала ракету,її на базу нато скерували, а АСУ спєцом на будинок. Все одно брехливі нелюди ВСУ обвинувачують
Заkoхані• 31 мая 2022
Mrs.Ochmonek• 31 мая 2022
Ответ дляnadia-74
Не чула від жодного експерта, що навіть відстрочка на добу ( а може це було б всього на 5 годин, наприклад, а не аж на добу) могла б щось змінити, якщо сили були розподілені по усіх напрямках, без потрібної зброї, літаків і тд.
Вважаю, що мінування чи розмінування - це тільки один з факторів, і при відсутності всього іншого це не змінило б нічого.
Зате інтерпретується це як ’злили Херсон’((
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляasjaua

Natalia505• 31 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну это понятно, что разминировали.
Так это блин как называется? Слив Херсона?
Ні, це так не називається. Відео с професійними військовими потрібно дивитись. Скільки там наших людей полягло.
Natalia505• 31 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Да, слили красиво.
Не триндіть, бо ви того не знаєте.
Natalia505• 31 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
ви впевнені, що щось заміноване може зупинити рашистів, якщо вони пруть в такій кількості, тисячами і тисячами? чи ви думаєте, вони зупиняться перед замінованим об’єктом, постоять такі, розвернуться і підуть геть? Чи що у них нема можливостей розмінувань?
Да там щось пояснювати немає сенсу.
Natalia505• 31 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
100%
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вона безперечно не дуже розумна, але краще вона ніж нові кандидати…
kryasanchik• 31 мая 2022
Ответ дляfrezzziya
А що не так з пам´ятником Єкатерини?
frezzziya• 31 мая 2022
Ответ дляkryasanchik
А що не так з пам´ятником Єкатерини?
Моя порада- вивчіть Катерину та її відношення до українців.Це історія, факти і нічого особливого))))
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляfrezzziya
Ну так і Дюка зносьте, бо працював на Катерину.
Навіть уявити не можу, що в головах таких як ви відбувається? Знесення пам’ятника якось змінить той факт, що саме Катерина заснувала місто?
Доречі, Катерина ж німкенею була.
Софія Августа Фредеріка Ангальт-
Цербст-Дорнбурзька
tarria• 31 мая 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Так Херсон одразу і здався,тому там і необстрілювали
Какой нафиг сдался! Там полегли все кадровые военные при защите Антоновского моста на въезде в город с левого берега Днепра. и тероборона около 100 человек, простые городские ребята лежали на Шуменском перестреляные все. В ночь на 2.03 собаки выои страшно массово. В Херсон сразу зашли спецслужбы фсб, а не 18-летние перепуганые, каких нам по тв показывали пленных
kryasanchik• 31 мая 2022
Ответ дляfrezzziya
А, ви про це, а то думаю, де Єкатерина і де комуняки,а так ляхи українців теж вирізали
frezzziya• 31 мая 2022
Ответ дляkryasanchik
Знаєте, я добре пам´ятаю оті сутички, коли ще в 2007 намагалися знести пам´ятник. Просто віддати його до музею. Але якщо детально вивчити історію саме Одеси, то козацькі поселення були задовго до заснування Одеси. Коли билися з турками, то загальну масу складали українські рекрути та козацькі війська.
Як вона віддячила, це знову ж таки, історія і не я це вигадала, але її відношення до українців -ну ,самі напевне знаєте.
frezzziya• 31 мая 2022
Ответ дляtarria
Читаю Вас и непроизвольно руки затряслись.Спасибо за правду. Я тоже склонна считать, что Херсон захватівали не просто, а готовитлись к єтому 8 лет со времен аннексии Кріма да и воду предателям пусить надо біло, и коридор сделать .
А не то Шо Люся сказал- про..бали
Mrs.Ochmonek• 31 мая 2022
Ответ дляkryasanchik
А що не так з пам´ятником Єкатерини?
Катерина ’демілітаризувала ’Україну - знищила Запорізьку Січ... багато зусиль на знищення всього українського.
І паралельно насильне впровадження назви росія замість московщина, те що Петро розпочав
Mrs.Ochmonek• 31 мая 2022
Ответ дляfrezzziya
Так, вона використала козаків і відплатила знищенням козацтва.
Вільний дух їй ні до чого в імперії був
frezzziya• 31 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вільний дух їй ні до чого в імперії був
Дякую однодумцям.
Знаєте, ось пригадую,в 2007 році, здається, представники прогресивного козацтва(не пам´ятаю правильно, може помиляюсь, але у формі такі чоловіки, симпатичні) й у них були сутички з місцевими правоохоронцями
вони вимагали пам´ятник повернути до музею.
За іі ставлення саме до українців.
Я тоді тех вважала, що хай стофть. А коли почала трошки глибше вивчати історю просто по своєму родинному корінню, то здивувалась, адже пращури жили саме в Одесі декілька поколінь, вони були українцями.Потім ще спілкувалась з сусідами колишніми, виявилося, там були козацькі поселення і мова була українська. Одеса.
Тому після того, що коїться зараз, вважаю, що все, що пов´язане з імперськими амбіціями російської імперіі та зневагою до українців, треба якось вдосконалювати)))
Lena-Lena12• 31 мая 2022
Проголосувала «свій варіант». Іноді дивлюся, що рашинскі «нєзгодні» вєщають, по типу знамєнітості… які виїхали з раші, і часто роблю висновки, що багатьом пофігу війна та біль нашого народу… просто бути проти війни - це своєрідний тренд, і деякі «нєзгодні» обережно його підтримують. Кацапам не вірю, кілька разів бачила, як вони перекручують факти, а їхні симоньяни та скабєєви бісять, тому зрозуміла, що шлак там у них повний, лише психіку шкодять. Там пропаганда працює найкраще у світі, ще з часів сталіна. Автор, не піддавайтеся на пропаганду раші, вони й вас можуть затягнути своїми лайно-змі по типу «фсьо нє так однозначно». Тримайтеся подалі від пропаганди раші, це як секта, затягує швидко. І ви вже сумніваєтеся. Ясно тут одне - раша знищує мирне українське населення.