Ще з цiкавого Замена водительского +10 Те, кому до 40, вы верите в пенсию? +33 У кого родственников или знакомых отправили на фронт без подготовки? +66 Ну что, рабыни, готовы к понедельнику? +29 Ухилянтів обмежать в правах +145 Коли вже ТЦК зберуть всіх чоловіків +44 Патологічний невиліковний брехун +16 Украинские пограничники готовятся к нападению с территории Беларуси +16 Всі тут писали. Що не висовуйтесь і просто працюйте… +17 тцк в одессе, 24года +20
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення5+1445 Как ужин довел до развода 3+813 В мене сумніви по зміні роботи..+231 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+222 ещё
Сейчас читают! Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення5+195 В мене сумніви по зміні роботи..+111 Как ужин довел до развода 3+103 Що робив Ваш чоловік коли з´явилося немовля?+91 Приснилось вой сирены в 2,30 ,я проснулась и так и не заснула.+71 Сильна панічна атака. Завтра довга дорога на авто+71 Страшные фото разрушенного города2+62