Луноликая Вика• 01 июня 2022

Чоловік попросив на 30 років одну свою давню мрію

А саме кульчик у вухо. Не знаю скільки часу він буде його носити.

Але як краще зараз чоловікам проколювати вуха? Лише ліве чи обидва?

(Чоловік сказав що він хоче лише кульчик у вухо, а який саме, та скільки вух пробивати залежить лише від мене)
Фиктивная• 01 июня 2022
Ответ дляУси-пуськи
Чего? Мужчина в 30 лет не может решить какое ему ухо пробить и за него должна решать женщина
потому шо можно пробить ухо как пират, а можно - как Элтон Джон и заиметь новых друзей на улице, поэтому и переживает мущинка.

Телепузик• 01 июня 2022
Ответ дляСлава Українi
Ні
Що ні? Ви ж самі бачите, що пише запозичене слово. Ми купу слів запозичили. І вони є в українській мові - чемпіон, фініш дистанція, це не українські слова? Також запозичені.

ЗАПОЗИЧЕНІ СЛОВА — іншомовні слова, цілком засвоєні мовою, що їх запозичила. З. с. не сприймаються мовцями як чужорідний елемент і не потребують пояснень щодо форми і значення.
Слава Українi• 01 июня 2022
Ответ дляТелепузик

Це слово вживається тільки на ЗУ. То нічого забруднювати мову і тягнути в неї всякі зупки і кульчики . Бо ЗУ вже стільки всього напозичала, що я не розумію мову жителів Закарпаття.
Телепузик• 01 июня 2022
Ответ дляСлава Українi
Що таке ЗУ?
Тоска в носках• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
У дзеркалі побачить) (жарт)

Короче в нього лише загальне бажання кульчика у вухо. Обрати саму прикрасу, та кількість вух для проколу, а маю самостійно. В нього було лише одне побажання - ніякого каміння.
Вспомнила анекдот.
Сын проколо ухо и подходит к отцу,показывает.
На что отец говорит ’Серьгу в ухе носят либо пираты либо пид..сы. Что-то корабля за окном я не вижу’
МисисПропер• 01 июня 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Первый раз слышу...Какая именно часть?
Волинь
сказочное_Бали• 01 июня 2022
Ответ дляПищалка
У моего мужа проколото одно левое ухо. Уже давно. Полёт нормальный.

Оба уха мужчине прокалывать странно. Очень странно. Если он не гитарист металл-группы, конечно.

П.С. От слова ’кульчик’ почему-то блевать хочется. Где вы такого набрались?)
Я думала у меня одной это слово вызвало рвотный рефлекс
Чай не пью, только кофе• 01 июня 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Кульчик?
Я прочитала ’куньчик’
Семен Семеныч• 01 июня 2022
Автор, а чому кульчик, а не сережка? Ви звідки?

Чай не пью, только кофе• 01 июня 2022
Ответ дляСлава Українi
А до чого тут Закарпаття взагалі? І що напозичала, коли там просто є села, де говорять мадярською?
Nightbringer• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Так, він не хоче займатись цим питанням, та хоче сюрприз
вы хоть не позорьтесь с такими тупыми темами,нас же читают и ватницы
Nightbringer• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Мене? Я нічого поганого не бачу, в мене брат носить кульчик у вусі ще з початку 00-х, проколов вухо, навіть раніше ніж я.

Я невпевнена тільки щодо одного вуха.
а Я невпевнена,что надо только ухо...
Nightbringer• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Та може, я й сама проколю))
ах,вот в чем дело!
дырявьте его всего и везде))
от эта будет сюрпрыз...
Карюшша• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Можна проколоти не мочку, а хрящик вгорі і поставити штангочку як варіант. А краще всього погуглити картинуи, що вам обом більше сподобається
Nightbringer• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Та ні, ми будемо колоти, або пістолетом, або я голкою вдома
лучше собственным змеиным зубом))

это же надо до такого додуматься, и в 30 лет...
дамаАмстердама• 01 июня 2022
Моєму 30, він з 22 років не носить сережку, а вухо ніяк не заросте.
автор Луноликая Вика • 01 июня 2022
Ответ длядамаАмстердама
У скільки років пробив?
дамаАмстердама• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
У скільки років пробив?
У 18, коли в універі вчився.
автор Луноликая Вика • 01 июня 2022
Ответ дляКарюшша
Та ні, лише мочку

Без QR коду• 01 июня 2022
Ответ дляУси-пуськи
Мабуть мама пише
nadia-74• 01 июня 2022
Ответ дляРозавенная
В мене є кращій варіант. Отямується чоловік від процедури, а в нього кільце в носі. Оце буде сюрприз)

Моей дочке 15, в том году еле уговорила, посреди в носу,как буренка.
Глубоководная селедка• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Самі кульчики, та їх кількість
Або кульчик в кількість каратів)