Луноликая Вика• 01 июня 2022
Чоловік попросив на 30 років одну свою давню мрію
А саме кульчик у вухо. Не знаю скільки часу він буде його носити.
Але як краще зараз чоловікам проколювати вуха? Лише ліве чи обидва?
(Чоловік сказав що він хоче лише кульчик у вухо, а який саме, та скільки вух пробивати залежить лише від мене)
frumoasa17• 01 июня 2022
Як чоловік може просити дозволу у іншої людини, що робити зі своїм тілом?
Його тіло - його справа.
успокойте_Меня• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Та може, я й сама проколю))
Так и сказали бы - садо-мазо. А то вуха, кульчик, сюрприз...
Самый умный• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
У дзеркалі побачить) (жарт)
Короче в нього лише загальне бажання кульчика у вухо. Обрати саму прикрасу, та кількість вух для проколу, а маю самостійно. В нього було лише одне побажання - ніякого каміння.
У козаків сережка в лівому вусі означала, що він єдиний син у матері, в правому - що останній чоловік в роду.
´На багатьох картинах дуже часто зустрічаються зображення козаків з сережками у вусі. Носили вони їх не для краси, і не кожен міг собі це дозволити. Найчастіше сережки робили у вигляді півмісяця, виготовлялися вони зі срібла.
Козачий звичай носити сережки пов’язаний виключно з військової стороною життя. Однак не всі козаки мали право носити їх. Сережка в лівому вусі у козака означала, що він один син у матері, сережка в правому – останній чоловік у роду.
Самі ж сережки у чоловіків-козаків мали зазвичай вид простого півмісяця і в кращому випадку були срібними.
Якщо ж козак носив по сережці і в правому і лівому вусі це означало, що він одна дитина у батьків чоловічої статі. У походах і боях таких по можливості берегли. Не можна сказати, що наявність сережок не звільняло козаків від небезпек. Вони поряд з іншими билися в боях плечем до плеча і несли тяготи походів. Але решта по негласним правилам намагалися їх зберегти і, як могли, підстраховували.´
Бабка_в_кедах• 01 июня 2022
Подарок из разряда - дешево и сердито. Вот мои велик за 18 тыс грн просит, лучше бы просил ухо проколоть:-))))))))))))
ShellyBelly• 01 июня 2022
Це як’хоче,а в яке вухо і скільки вирішувати Вам’? Дитячий садок) тобто, наприклад,жінка хоче тату,а де,скільки і яка вирішує чоловік? Я ще такого не бачила)))
Якщо це давня мрія,то хай сам вирішує,що буде прикрашати його тіло. Дорослий хлопчик,а наче дозволу питає
Нарисовалось• 01 июня 2022
Ответ дляМисисПропер
це Західна Україна так називає сережки)))
Хай західна вчить УКРАЇНСЬКУ
Вуйки, дрига і тд
Машка-замарашка• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Так, він не хоче займатись цим питанням, та хоче сюрприз
Договорится, чтобы его тюкнули по голове, введя таким образом в отключку и пробить ухо? Очнулся уже с кульчиком?
Телепузик• 01 июня 2022
Ответ дляСлава Українi
Так Польща називає сережку, а за неї і ЗУ,стверджуючи , що у них чиста солов´їна , а не суржик.
Почалось. Українською правильно і кульчики і сережки. Заспокойтесь вже .
ЛюбимаЯНЬ• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Пістолетом пробийте йому, коли буде спати - сюрприз так сюрприз
ЛюбимаЯНЬ• 01 июня 2022
Ответ дляРозавенная
В мене є кращій варіант. Отямується чоловік від процедури, а в нього кільце в носі. Оце буде сюрприз)
Дверной_Проем• 01 июня 2022
Ответ дляРозавенная
Тобто вухо йому колють під наркозом, саме те, що вкаже дружина?
’Сюрприииз))) ’ (с)
А жена возьми,да и пробей вместо уха пупок,например!Вот это был бы действительно сюрприз
Маруська Му• 01 июня 2022
автор, отвечу по теме, в отличие от большинства))))
мне нравится когда мужчина носит серьги/серьгу.
я бы колола одно ухо и подарила три серьги: золотой гвоздик, золотое колечко и серебряное колечко с тонким крестиком. На крайняк дарите две: кольцо смотрится более стильно, но гвоздик в арсенале должен быть обязательно, если нужно будет убрать акцент с проколотого уха.
ЛюбимаЯНЬ• 01 июня 2022
Ответ дляМатусік
Подивіться як зіркові чоловіки роблять і йому таке зробіть)
Радять не пістолетом проколювати, а спец голкою, швидше загоїться
Мама нам з сестрою так проколювала: господарче мило під мочку і циганською голкою або нагостреною сережкою (спеціально купували ті, котрі не жаль псувати) і коли загоїться, то вже вдягали постійну. Це було, правда, у 80-х.
Але прокол не рівний, це я бачу зараз, коли хотіла собі сережки-кільця, то вони не лягли, як потрібно. І ще читала, що місце проколу дуже важливе, може вплинути на стан здоров´я та навіть долю в цілому, хз як воно
сказочное_Бали• 01 июня 2022
На каком языке это слово кульчик? Впервые слышу . Украинский знаю прекрасно
сказочное_Бали• 01 июня 2022
Ответ дляНарисовалось
Хай західна вчить УКРАЇНСЬКУ
Вуйки, дрига і тд
Меня аж передернуло от этого кульчик.
Такого украинского я точно не знаю и знать не хочу
Луноликая Вика
• 01 июня 2022
Ответ дляfrumoasa17
І що в цьому такого, те що чоловік проб’є вухо, то він перестане бути ним?
Мені здавалось, що чоловіків характеризує щось інше, а не така дрібниця.
Луноликая Вика
• 01 июня 2022
Ответ дляVeronika_100k
Полтора ответа по теме, но критики, самоутверждения, яда сколько 😂😂😂
Ага
Луноликая Вика
• 01 июня 2022
Ответ длясказочное_Бали
Якби чудово знали - не питали б
Луноликая Вика
• 01 июня 2022
Ответ длясказочное_Бали
Меня аж передернуло от этого кульчик.
Тоді: паспорт в зуби - закордон - на россію - відмова від громадянства.
сказочное_Бали• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Якби чудово знали - не питали б
Я учила украинский язык , а не слова притасканные жителями зу со всех щелей, которые они выдают за украинский
сказочное_Бали• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Удалено администрацией...
Луноликая Вика
• 01 июня 2022
Ответ длясказочное_Бали
А мешканці сходу нічого не принесли з русизмів?)
Домовенок Кузя• 01 июня 2022
Ответ дляМисисПропер
Первый раз слышу...Какая именно часть?
МАМА НИКИТКИ-2• 01 июня 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Шел, упал, очнулся- гипс😂
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вивчала трохи це питання, дійсно є шанс попасти в точку яка або нічого не задіє, або піде в + чи -
Чула про різне від людей
Пістолет більш травматичний, довше заживає, бо тканини тіла рвуться, а от спеціальна голка акуратно ріже, тому швидше гоїться рана і прокол кращий
До того ж пістолет не зовсім гігієнічний, хоча люди не вірять і в це, і в точки на мочці, особливо тут)
Чула про різне від людей
Ответ дляКотомафия
В давнину в Запоріжському козацькому війську проколювали ліве вухо тим козакам, хто був єдиний син в родині. Коли козаки відправлялися в воєнні походи при построєнні та команди рівняння зразу бачили кого брати не треба. Може це легенда, але вона мені подобається. У чоловіка є така мрія? Здійснити її. Зараз час такий, що відкладувати нічого не можна. Треба жити тут і зараз.
Не легенда, там кількість сережок та яке вухо має свої коди: одинак, старший син, єдиний син...
Слово ’кульчики’ з мого дитинства- у бабусі в селі так на сережки казали, Київська обл., Трипілля