Ответ дляПроработник
підкажіть будь ласка вирішення ситуації
я відключаю оголошення у звязку з продажами, через деякий час зявляється потреба знову активувати оголошення
проте активоване оголошення не зявляється на перших сторінках пошуку, залишається на останніх. в середньому через день-два піднімається на перші сторінки
я просила перевіряти мисце розташування оголошення кількох знайомих
якщо з деяким товаром для мене ці 1-2 дні не має значення
то з іншим - це критично. доводиться створювати нове оголошення, що відповідно зменшує кількість продаж в основному оголошенні
як правильно активувати оголошення, щоб воно відразу піднімалося в пошуку на перші сторінки?
Я не розумію Вашої проблеми. Є різні параметри пошуку, в тому числі по даті актуальності. Якщо ви оновили дату актуальності, то по цьому параметру на якийсь час об’ява буде видаватись серед перших. Але щохвилини створюється і активується безліч об’яв, тому вже через кілька хвилин ваша може опинитись на 5, 10, 20 сторінці аж до наступного оновлення дати актуальності.
Тому будьте уважні, задаючи в об’яві характеристики товару та інші параметри, щоб покупці могли її легко знайти по ним.