--Shopik--• 02 июня 2022

Яка вартість проїзду у вашому обл.центрі?

І коли було останнє підвищення?

Полтава. 2 тижні (чи трішки більше) не їздили автобуси!
З 11-го червня квиток
- в приватному автобусі коштуватиме 15 грн (було 8грн), (майже все місто на приватному)
- у комунальному автобусі — 12 грн (було 8грн), (це тільки декілька віддалених районів)
- у тролейбусі — 10 грн (було 6грн).

Найбільше незрозуміло підняття варстості в тролейбусах, коли вони не газу/ДП! (Мотивація ще та: щоб був невеликий розрив від автобусів)

Приміський транспорт до 10км - 25-28грн((
svetsonlun• 02 июня 2022
Бровары, Киевская область. По городу 12грн ( было 8грн).
judit• 02 июня 2022
Приміськи вдвоє здорожчання.
Але було і дорожче до того як офіційно запустили транспорт
myatenok• 02 июня 2022
В деяких випадках виявляється війна як привід для збільшення цін, котячий наповнювач наприклад подорожчав в 2 рази, ще коли бензин був Кременчук, тролейбус був 8, став 10, маршрутка була 10, стала 15 і коли ми переможемо і в нас все буде добре, нажаль ціни не знизяться.
lecaa• 02 июня 2022
ПОЛТАВА-МАМАЙ- беспредел продолжился. И нет конца. А троллейбусы и коммунальные автобусы подняли цену без расчетов...так и сказали- поднимаем оплату ЗА компанию с маршрутками! Никаких экономических расчетов! Просто беззаконие- и никто ничего не сделает!
tanyayacuk• 02 июня 2022
ЧаРівне
маршрутка 8 грн, тролейбус 6 грн
Підняття в міському транспорті не було, міжміські - підняли
CatyK• 02 июня 2022
Черкассы. автобусы 9, обещают 13-15. Тралики сейчас бесплатно, обычно по 7, говорят, будут по 10.
irkin• 02 июня 2022
Хмельницкий пока не поднимали.
Троллейбус налом и банковской картой - 6 грн., транспортной картой - 5 грн.
Маршрутки, автобусы - 8 грн
Татьяна@..• 02 июня 2022
Запорожье, пока 8 грн, скоро будет 13 грн
Крыска-Алиска• 02 июня 2022
Нико 10 грн
koreshk9• 02 июня 2022
Ответ дляmyatenok
війна змусила економити і шукати кретивні рішення. Тепер коту замість ’наповнювача’ купили 10 кг дерев´яних пресованих пелеттів по 9 грн кг. Різниця мінімальна.
Елена....39• 02 июня 2022
Кр.Р. маршрутка подорожала до 10 грн.весь коммунальный транспорт для всех бесплатно
Ksenia-e9d7• 02 июня 2022
Так и знала, что тема про Полтаву. Злости не хватает. Многие уже собрались пешком ходить, сколько тут той Полтавы. Если раньше многие ехали 1-3 остановки, то сейчас легче 15 мин пройтись, чем барыг кормить этих
катерина12009• 02 июня 2022
Ірпінь по місту 15, поза межі 38((, електричка 15
myatenok• 02 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Вона на них не ходить.
diron• 02 июня 2022
Суми маршрутки 10, комунальний транспорт по 6 грн