Почемучечка• 03 июня 2022
Дівчатка з Броварів, де ще можна подивитись лінолеум, крім Епіцентру?
Хочу в ванну не під паркет, самі поки що не місцеві, погано орієтуємось. Спасибі!
Соня-сонятко• 03 июня 2022
есть ещё м-н Анжио ,находится на Тормаше посмотрите там .А почему не хотите в эпицентре там хорошие варианты и цена иногда на скидки можна попасть.
Почемучечка
• 03 июня 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Там немає варіантів без дощечок, в будь-якеому разі нормальних. Мені ще треба 4-хметровий, ванна довга.