ir.zhuck• 04 июня 2022

Спортлайф в Кременчуці працює?

Підкажіть чи працює спортлайф в Кременчуці?
Телефони не відповідають!
автор ir.zhuck • 04 июня 2022
Проспект Лесі Українки 120

vinika• 04 июня 2022
Сайт работает, инфо актуальна
english book• 04 июня 2022
Вже наче перейменували на Athletics.
автор ir.zhuck • 04 июня 2022
Ответ дляvinika
Сайт работает, инфо актуальна
Сайт то працює, а телефони ні
автор ir.zhuck • 04 июня 2022
Ответ дляenglish book
Вже наче перейменували на Athletics.
Тобто перейменували? Так там спортлайф чи ні?
english book• 04 июня 2022
Ответ дляir.zhuck
Спортлайф.Просто бізнес проданий,і вирішили змінити назву,щоб не сприймали як російську компанію.
Але чи то справжня продаж,чи просто підставні люди купили,а гроші російські,я не знаю.

Рішення про зміну назви було ухвалено на етапі покупки Спортмайстер Україна компаніями Pulau Artis Limited ( Гонконг) та Felix LTD ( Сінгапур), кінцевими бенефіціарними власниками є громадяни Сінгапуру. Низка топ-менеджерів української команди також увійшла до складу засновників.
vinika• 05 июня 2022
Ответ дляenglish book
Вже наче перейменували на Athletics.
Это магазин спортмастер переименовали, а не спортклуб

english book• 05 июня 2022
Ответ дляvinika
)))
Ото я неуважна))
автор ir.zhuck • 05 июня 2022
Ответ дляenglish book
)))
Ото я неуважна))
Хух, не лякайте так, бо я вже мережеву карту Спортлайфу купила вчора. І мені потрібен на літо саме басейн в Кременчуці.
Сподіваюсь, що дитина там зможе займатись нормально.
автор ir.zhuck • 05 июня 2022
Ответ дляvinika
Дякую! Трохи мене ви заспокоїли. Бо планую влітку туди з дитиною походити.
Нажаль і Дніпро і водосховище влітку тепер часто перетворюються на зелену жижу. І на Сонці довго не посидиш.
А ось в басейні можна хоч цілий день.