Зубачистка• 04 июня 2022
Вʼяла шкіра на шиї. Які процедури можуть допомогти?
Мені 34 роки, розумію, що без колагеностимуляції вже не обійтися, шкіра на шиї гіпереластична, як у бабусі ((( Думала спробувати ретинол, але шкіра і так суха, буде ще гірше. Може, хтось пробував якийсь мікроголковий RF або фотоомолодження чи альтеру для шиї?
Бабульция• 04 июня 2022
Я пока просто заколола филером кольца на шее
В марте хотела проколоть курс коллагенового омоложения Нития, но не успела