Чула що в Тернополі є ринок де продають сток. Фірмовий одяг, взуття . Підкажіть в які дні працює і як з цінами? Дякую.
AnyaSkazka• 05 июня 2022
В Тернополі один речовий ринок, біля автовокзалу. Працює щодня, крім понеділка. Про якийсь окремий з фірмовим стоком не знаю. Ціни на ринку як на мене дуже високі, я звикла до он-лайн покупок на розпродажах в Європі, то була в шоці від тернопільського ринку))). І взагалі нічого фірмового там не зустрічала, китай-турція-7 км...
harchushyn• 05 июня 2022
Ответ дляAnyaSkazka
Тут мова про ринок,що працює на 15-го квітня
Автор,він працює в неділю повномаштабно.
halla-d95e• 05 июня 2022
Напевно ви маєте на увазі ринок на 15 квітня коло Диканьки, нижче Оріону. Як написали, він працює тільки в неділю. Раньше дійсно було багато стоку. Був великий вибір взуття. Як зараз з цим справа, не знаю.