Дівчата, в бельгійській групі шукають родичів Бухінченко Тетяни
‼️‼️Прошу максимального поширення ‼️‼️
Шукаємо родичів цього хлопчика (є фото в групі телеграм). Він зараз знаходиться в м.Антверпен, Бельгія. Мама в лікарні ( за попередніми даними душевнохвора) поліція її з хлопчиком знайшли в одному з парків міста. Звати його або Тимур або Тимофій. Дитини погано говорить. Йому потрібен догляд. Поки що хлопчик знаходиться у сім´ї яка його прихистила, але якщо не знайдуться родичі його заберуть в дитячий будинок тут в Бельгії
Мама Бухінченко Таня 07.03.1997 м. Херсон/ Берислав
Тато. Буйкінкерко (можливо також Бухінченко) Роман 1983р.н.
‼️‼️Прошу максимального поширення ‼️‼️
Ответ дляPavelolka
Как-то странно это. Предварительно - душевнобольная... это не диагноз. Полиция маму упекла, а ребенка отдали неизвестным людям? И никто не оьратился в посольство?
Не знаю, декілька днів читаю це в місцевих групах, Брюссель і Антверпен, вже й адміністратор телеграм каналу постить, значить щось справжнє