Чоловік приїхав з навчань, відпустили на добу додому. Зайшов у квартиру, поміряли температуру - 37,2. Через годину вже 38,2. Слабкість, лежить. Каже, що вся рота перехворіла. На навчаннях було дуже холодно і сиро. А я хвилююся, щоб не якась бактеріальна інфекція...
Ответ длязавитушка
Так спокійно, бо ви вже і запалення придумали і менінгокок.
Сходіть завтра здайте аналізи і будете бачити є запалення чи нема, вірус чи бактерія.
Він який вже день хворіє? Бо може завтра ще рано здавати
Сьогодні перший день хвороби. Вночі почалося. Завтра здати загальний крові?
Gitelnitsa• 06 июня 2022
Дайте колдфлю или флюколд-посмотрите. Они с парацетамолом, должны снять темпу. Если будет прыгать туда-сюда-насторожитесь, возможен вирус, и лучше подключить ремантадин. Кто пишет, что не подходит-тот не пробовал. В горло соль+сода+йод, фурациллин, др. полоскания, чередовать. Если чувствует, что уходит вниз сухой кашель-рентген.
Ответ дляGitelnitsa
Дякую!
Ответ длязавитушка
Ну я не лікар, тому не можу сказати, як там по протоколу правильно, на який день, але наприклад при ковіді кажуть, що треба здавати на третій
Здайте оак і срб
Запитала в хорошої лікарки онлайн, чи обовʼязково здавати ОАК. Сказала, що тільки якщо температура тримається більш ніж три дні або не збивається жарознижувальними. Тому поки що 2 дні чекаємо, не здаємо. Ібупрофен збив за півтори години з 38,8 до 36,7
Ответ дляGitelnitsa
Кашель мокрий і зелене мокротиння...