Оно само купилось• 06 июня 2022

В кого рідні хворіли на рак?

В папи 4 ст раку прямої кишки з множинними метастазами. Лікуємося хімією 1,5 року. Наче було все більш менш. Зараз починає втрачати апетит, часто бігає в туалет, поноси, живіт прям збільшився, як здутий. Зараз саме приймає хімію в таблетках. Планую поїхати до лікаря, але вони нічого толком не кажуть, виписали знов якісь ліки для апетиту, для підвищення гемоглобіну, від поносу і все. Я розумію, що його вже не вилікувати, але чим допомогти? Може у ваших рідних були такі симптоми, що робили, що радили ваші лікарі?
Кукусики• 06 июня 2022
Ответ дляОно само купилось
Вінниця
У Вінницькому онкодиспансері видавали пам´ятку, які препарати приймати у разі погіршення стану (нудота, блювота, діарея і ін.) у період хіміотерапії. Але це було в 2020 р., зараз не знаю.
Візьміть направлення на консультацію у лікуючого лікаря у онкодиспансері до зав. відділенням хіміотерапії Шевня Сергій Петрович, може щось він порадить.

dreamsunny• 06 июня 2022
Ответ дляОно само купилось
От я теж думаю, що вони йому шкодять. Але відповідальність від їх відміни взяти на себе не можу, а він як дитина мовчить, зо дають те пє і матюки гне. Вибачаюсь за питання, як тато ваш пішов, були болі чи можливо в сні?
Були болі, він відмовлявся від їжі, лікарі незважаючи на відсутність апетиту казали давати ці таблетки ..від них було с кожним днем все гірше.... Ще почали рости лімфовузли, на шії вони були розміром з кулак, йому важко було дихати, в лікарню класти відмовлялися, хоча йому потрібен був кисень....у такому стані він прожив два тижня....
dreamsunny• 06 июня 2022
Ответ дляВесенний Марафон
А почему вы думаете, что таблетки ускорили?
Из-за угнетения иммунитета?
Это очень тяжелый для организма препарат, а когда человек практически не ест применение этого препарата на голодный желудок явно здоровья не добавляет.

Моему папе делали химию внутривенно два дня, а потом курсом в две недели назначали таблетки. Неделю перерыв и опять химия....
Именно после очередной химии он не встал....т.е. в больницу он приехал сам за рулём, а после химии, не мог двух метров пройти.... Выписали лежачего и через две недели его не стало ...но врачи упорно говорили принимать таблетки....((
автор Оно само купилось • 06 июня 2022
Ответ дляГордая_птичка
40000 за хімію? За Авастин? Ви зареєстровані на ФБ в групі ’Афіна. Жінки проти раку’? Якщо ні, вступіть до групи. Там дуже багато корисної інформації.
Авастін купували за 33000+ хімію в капельницях те раз на 5000, раз на 7000. В залежності, що безкоштовно давала держава, а давала вона майже нічого.
автор Оно само купилось • 06 июня 2022
Ответ дляКукусики
Так він нас і веде. До нього вела лікар, яка пішла у декрет. І почав він вести, почав пропонувати лікування за 2000 доларів, ми сказали, що немаємо таких коштів, він одразу втратив інтерес до нас і виписав таблетки.
Гордая_птичка• 06 июня 2022
Ответ дляОно само купилось
Ясно. Але все ж додайте ь до груби на ФБ. Там і про Авастин є, і про можливості лікування.
hrystia• 06 июня 2022
Ответ дляМолчалка
У неё стома, тоже прямой кишки, но у неё генетический по наследству рак. А так да, вы правы, лечение очень дорогое, обычному человеку не под силу ((
Вона зараз за кордоном. Для наших онкохворих там зараз безкоштовне лікування.
Кукусики• 06 июня 2022
Ответ дляОно само купилось
У мого батька рак простати, він постійно на зв´язку з урологом, який призначає і контролює лікування. Раз у три місяці укол (безкоштовно) і у таблетках трохи більше ріку приймав нестероїдний антиандроген (спочатку безкоштовно, потім за гроші). Рак простати це гормонозалежний вид онкології і направлений на нормалізацію ПСА і відключку виробітку тестостерону. Хімія через 21 день - препарат (крапельниця) в один день, на інший день захист (крапельниці - препарати для серця, шлунку, і інші). Коли була у відпустці лікарка, то вів Сергій Петрович.
Кукусики• 06 июня 2022
Ответ дляОно само купилось
Нас веде завідувач хіміотерапевтичним відділенням, хіба що клініку міняти. Державна одна, а на приватні точно грошей не вистачить. Тут по 40000 платили в місяць. А за кордон їхати він не хоче.
Проконсультуйтеся на сайті LISOD
ЛІКАРНЯ ІЗРАЇЛЬСЬКОЇ ОНКОЛОГІЇ В УКРАЇНІ https://www.lissod.com.ua/ua/about-cancer/cancer-t...
Тут консультації що до раку прямої кишки https://www.lissod.com.ua/ua/about-cancer/cancer-t...

автор Оно само купилось • 06 июня 2022
Ответ дляКукусики
Проконсультуйтеся на сайті LISOD
Дякую.
Налогообложу• 07 июня 2022
Так вот авастин. От него вроде как пошло улучшение. А потом , месяцев через 10 после второй операции- резко вниз. Два месяца и все.
Из трёх моих знакомых двое его принимали и оба повторили эту траекторию...
Считаю,врачи все знают, но молчат до последнего..
Просто звязда• 22 июня 2022
Ответ дляМолчалка
В Турции лечат. Тоже подписана на парня из Харькова, тут помочь ничем не смогли, в Турции дали надежду. Тоже 4 стадия, был метастаз в мозг, но после лечения метастазы ушли
А можете скинути лінк? Тема лікування в Турції дуже актуальна.
Молчалка• 23 июня 2022
Ответ дляПросто звязда
https://instagram.com/ruprototip?igshid=