Аноним• 04 ноября 2012
Мамочки зі Львова , що краще із розважального для дитини - Манюня чи Няня - парк?
Донечці Рочок! Будуть дітки до 3 років. Підскажіть, що краще...
Особисто ні там, ні там не була.
Сусідка дочці 3 чи 4 рочки (вже не пам´ятаю) - святкувала на Південному. Була не дуже задоволена, бо персонал особливо дітками не займався і пускали сторонніх.
Кума 2 рочки малому святкувала в Няня-парку (живе біля нього) - була дуже задоволена - і вона, і дітки.