Неугомонная• 08 июня 2022
Спадщина
Дівчата, цікавий взнляд зі сторони по спадщині. Якщо ви б були єдиною дитиною в сім’ї і помирає батько, після похорон в цей же день ввечері ви дізнаєтесь, що батько залишив заповіт на іншу людину (родича), а це 3 квартири , машина відносно нова, гараж, дача, гроші 20 тис доларів(може і більше) , ще залишилася його дружина. Стосунки с батьком були більш - менш норм, але не прямо дуже теплі та гарячі. Вас би зацепив такий заповіт і ви в загалі б не мали в душі і каплі образи на батька? ПС мати в курсі заповіту була. Що кожний розпоряджається своїм майном і ніхто нікому нічого не повинен , це все зрозуміло
Результат:
вже голосів:
270 (92.78%)
1. Образа б була на батька
21 (7.22%)
2. Спокійно і без образ
Неугомонная
• 08 июня 2022
Ответ дляМатрёна
Аспарюйте
Як? Є заповіт , я можу його оспорити ?
из желе я• 08 июня 2022
якщо дружина пенсіонер, то має право на половину від того, що їй би належало по закону
Мейк-ап форева• 08 июня 2022
Ответ дляНеугомонная
Як? Є заповіт , я можу його оспорити ?
Вряд ли
Разве что он был не в здравом уме, когда писал его
Неугомонная
• 08 июня 2022
Останнім часом , мама все хвилювалася , Да і батько про це казав, що я не буду спілкуватися з мамою після його смерті , я не могла зрозуміти , чого вони про це кажуть і в загалі про це хвилюються , тепер зрозуміла ))
Неугомонная
• 08 июня 2022
Ответ дляиз желе я
Дружина пенсіонер не проти заповіту, але вона хоче щоб я була з нею поруч як завжди і не ображалася на батька
Фисташковый кокец• 08 июня 2022
Ответ дляНеугомонная
Як? Є заповіт , я можу його оспорити ?
Можете. Если мама пенсионер, то ей положена обязательная часть. Если вы инвалид, например, то тоже положена обязательная часть.
Ну и была причина, по которой папа так поступил.
Карпатський грибар• 08 июня 2022
Ви донька, отже, спадкоємець першої черги. Принаймні, на велику частину спадщини маєте право, незалежно від заповіту.
Неугомонная
• 08 июня 2022
Ответ дляНиколай-b526
так это образа или зависть???
Називайте як хочете, зараз це для мене образа,
Фисташковый кокец• 08 июня 2022
Ответ дляНеугомонная
То есть папа все оставил маме, как я понимаю?
из желе я• 08 июня 2022
Ответ дляНеугомонная
а мама не хоче отримати свою частину за законом?
Мейк-ап форева• 08 июня 2022
Ответ дляКарпатський грибар
Если есть документ, а у нее льгот никаких, то не имеет права.
Зачем тогда писать заповит, если она все равно будет иметь право?
Неугомонная
• 08 июня 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Ні, не мамі
Николай-b526• 08 июня 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Вряд ли
да будет вам известно, когда пишешь Завещание, собственноручно пишещь фразу что в здравом уме и добром здравии в присутствии нотариуса)))
Матрёна• 08 июня 2022
Тю если папа всё оставил маме, то после мамы Вы всё получите, так что расслабтесь
Неугомонная
• 08 июня 2022
Ответ дляМатрёна
Нет! Не маме он оставил ! Другому родственнику! Мужчине
мААААсквичка• 08 июня 2022
Ответ дляКарпатський грибар
немає, якщо не інвалід або неповнолітня або пенсіонер
Мейк-ап форева• 08 июня 2022
Ответ дляНиколай-b526
Разные случаи есть....может и не быть в здравом уме, а подписать можно что угодно
Советчица Года• 08 июня 2022
Ответ дляНеугомонная
А вам родители нужны только с имуществом?
мААААсквичка• 08 июня 2022
Ответ дляНеугомонная
мама що каже - навіщо батько це зробив?
из желе я• 08 июня 2022
Ответ длямААААсквичка
а чого тоді мама хвилювалась?
бо автор може припинити спілкуватись з матір´ю коли взнає про заповіт
мААААсквичка• 08 июня 2022
Ответ дляиз желе я
так а чим батько думав, коли писав такий заповіт і чому мати мовчала?
Мейк-ап форева• 08 июня 2022
У вас очень запутано. Мама, папа, жена папы, ещё родственник...
Попробуй пойми, кто кому и как
Советчица Года• 08 июня 2022
Ответ дляКарпатський грибар
Только через суд. Очередь наследования не играет роли. Человек имеет право распоряжаться своим имуществом как пожелает.
осень_осень_харашо• 08 июня 2022
Ответ дляНеугомонная
А навіщо він це зробив? Ви ж сім’я начебто.
Неугомонная
• 08 июня 2022
Ответ дляСоветчица Года
Не в этом дело , я не собираюсь бросать маму, я интересуюсь, была бы в душе у других людей обида на родителей ? Отец был с окно , я его возила по врачам, делала уколы , лечила на сколько это возможно . Хоронила я. Сейчас вопрос у меня именно про обиду! Не перекручивайте , плиз
из желе я• 08 июня 2022
Ответ длямААААсквичка
я теж не розумію(( родичам гроші, а тобі донечка фіг, але ти не ображайся