Зефирная попка• 09 июня 2022
Чай з медом зараз - це ж не калорійно?
СтрашнаяНаташа• 09 июня 2022
Мед - це цукор, але ж не зводити себе з розуму тими калоріями, якщо дуже хочеться.
Выкупаная• 09 июня 2022
Ответ дляЗефирная попка
Як, як схуднути. Нема сил вже бути жирухою. Як вам вдалося?
А вес, рост, возраст?
Зефирная попка
• 09 июня 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
А чому я все життя чула, що цукор краще заміняти медом при схудненні. Капець(
Выкупаная• 09 июня 2022
Ответ дляЗефирная попка
Ну не така вже й жируха. Я майже така сама, і то, тільки в 45 пішла в зал на групові тренуваня(бо грошей завжди не вистачало, та й шкода на себе). Пішла після гормонального лікування, коли вага стала на 10 кг більша, і це було 96 кг.. За 4 місяці стало 86, потім навіть 83. І навіть нормалізувався высокий тиск.. Я так раділа.. А потім почалася війна. Ходите багато? Щось робіть, хоч потроху, щоб більше не ставало. Ну і вночі не їсти вчіться, я теж раніше любила, а зараз і не можу. Хоча в 8 вечора ще можу поїсти.
Черноморская ривьера• 09 июня 2022
Ответ дляЗефирная попка
Килограмм 15 скинуть не мешало бы. Я была 96 при росте 177, не жирная,но лишний вес хорошо заметен
СтрашнаяНаташа• 09 июня 2022
Ответ дляЗефирная попка
З тих же причин, з яких до сих пір більшість вважає що схудне від спорту. Бо бабки на лавці так сказали, а вони люди старі, значить мудрі.
Зефирная попка
• 09 июня 2022
Ответ дляЧерноморская ривьера
та не, тут 20, а лучше 25 надо скидывать. До болезни я 65 была - это мой вес
Черноморская ривьера• 09 июня 2022
Ответ дляЗефирная попка
Цифры это субъективно,главное внешний вид