потрібно інформація щодо нерухомості,кому вона належить і в яких частках
знаю раніше можна було платно в інтернеті замовити
як зараз
де підкажіть
як зараз
де підкажіть
MANDARIN-ka• 09 июня 2022
Вам потрібен не витяг, а інформаційна довідка. Через інтернет на сьогодні замовити неможливо, тільки у державного реєстратора чи нотаріуса, яким відкрили доступ до відповідного реєстру. Таку довідку можна замовити деталізовану, тоді будете бачити і попередніх власників майна.
Ответ дляMANDARIN-ka
як правильно вона називається
НОТАРІУС КИЇВ• 09 июня 2022
Доброго дня. На сьогодні онлайн сервіс не працює. Називається документ: Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав. Можна отримати в Центрі надання адміністративних послуг або у нотаріуса