Кондуктор трамвая• 09 июня 2022

Хлопцю не подобається, що я їжджу в село

Підрахував скільки грошей витрачено на дорогу, мов, це не логічно, не економічно, ті ж овочі можна купити і в місті. Але ж я туди їжджу і допомагати, прибирати і т.д.
Я образилась на те, стало неприємно. Ви б образились?
Результат:
вже голосів: 163
126 (77.3%) Так
37 (22.7%) Ні
Nightbringer• 09 июня 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
якась неприв`язаність нездорова, думаю)
він, до речі, мене кидав вже раз
але його одна дівчина відшила
тому він повернувся знову
але він сказав, що кинув, бо я йому була нестерпною) а мені все здається, що він зараз в режимі очікування, і самому бути не хочеться, і може знову собі когось підшукує)) однак, він вважає що мені так лише здається
мама міа!бідна дитина
вы как-то повнимательней на него посмотрите.
то не любовь,а привычка.
может сейчас ваш шанс уехать и начать новую жизнь и новую любовь?
не много ли 5 лет ходить в невестах?
может с психологом поговорите он-лайн или здесь вам кто-то поможет,потому что это не нормально.
вы себя чувствуете счастливой или просто плывёте по течению?
ещё и финансы где-то там отдельно.он тратится на вас?

Смешнюча• 09 июня 2022
Если бы хлопець начал считать мои деньги до брака, он бы не был моим хлопцем.
Ластоноша• 09 июня 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Так, в мене там ще брат
Влітку все дитинство було проведено в селі, хоча я жодного разу про те не пошкодувала
адже як там хтось казав - час витрачений з користю та теплими емоціями, не дарма проведений час)
Папа тот дом продал, потому жалею.

Вы про эмоции и расскажите своему парню.
Таки в курсе• 09 июня 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Ні, ми разом не жили)
А ви заміж в принципі не збираєтесь? Дітей народжувати?