Кондуктор трамвая• 09 июня 2022

Хлопцю не подобається, що я їжджу в село

Підрахував скільки грошей витрачено на дорогу, мов, це не логічно, не економічно, ті ж овочі можна купити і в місті. Але ж я туди їжджу і допомагати, прибирати і т.д.
Я образилась на те, стало неприємно. Ви б образились?
Результат:
вже голосів: 163
126 (77.3%) Так
37 (22.7%) Ні
автор Кондуктор трамвая • 09 июня 2022
Ответ дляНе фонарь
Батьки ще молоді, а ви все половину вільного часу із ними проводите.
А як будете із дітьми їздити?
Це навряд, бо він категорично не хоче дітей, і навіть щоб і не мріяла про таке, про заміж тим паче) це мене так попередили заздалегідь)) типу це все формальності)

На паровозе• 09 июня 2022
А Вы работаете? В селе живет инвалид? Что Вас туда гоняет так часто?
Тоскующая• 09 июня 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Яка піца, ви шо, це ж дорого
Дорого, то може привід відмовити дівчину від поїздки)
ЛюблюДевчонок• 09 июня 2022
Если в селе моя семья, то я бы даже это ни с кем не обсуждала.
Семья рядом навсегда, а мужчины приходят и уходят
Девушка Прасковья• 09 июня 2022
нащо йому такі відносини ,що кохана кожні вихідні від´їжджає.Шукайте може собі хлопця в селі ,та разом будете їздити з ним .Бо міський хлопець не зрозуміє тої тяги до землі в молодому віці .
Жынси_на_флиси• 09 июня 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Сколько вам двоим лет?
Котенок аки рысь• 09 июня 2022
Ответ дляТоскующая
Для автора ні, для батьків ні, а для хлопця так
Значить це з хлопцем проблема.
автор Кондуктор трамвая • 09 июня 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Яка піца, ви шо, це ж дорого
у Форі та Сільпо ніби ще не дуже здорожчала, місяць тому ще ціна норм трималась))

називається: а поговоримо про піцу
На паровозе• 09 июня 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
А у Вас есть семья? Не родственники, а своя? Я вот не могу представить, что я один из 2х выходных трачу на то, чтобы уехать от мужа и детей убирать и огородничать у родителей в селе.

Левый Локоть• 09 июня 2022
Ми з чоловіком давно разом. Я люблю своїх батьків, гарно відношусь до його батьків. Але, пробачте, якщо ми почнемо кожні вихідні ’їздити допомагати. - жити буде ніколи.
осень_осень_харашо• 09 июня 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Те що людина їздить до рідних і допомагає їм - це проблема?
Нет. Про это не звучало.
Звучало, что купить выгоднее
автор Кондуктор трамвая • 09 июня 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
Сколько вам двоим лет?
мені 26, йому 28
Жынси_на_флиси• 09 июня 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
мені 26, йому 28
Думала намного меньше если честно.
И вместе вы не живете?
ВыФсеВрете• 09 июня 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Яка піца, ви шо, це ж дорого
Тоді хай сам робить. Нічого з ним не станеться. Але насправді, село не завжди окупається. Витрати на дорогу, особистий час, із собою щось обов´язково треба привезти,той набіжить ,що дешевше тої картоплі із огірками на базарі купити. До батьків треба їздити, допомагати, але кожні вихідні -це занадто. Потім тільки про городи і залишиться згадок, нажаль
MacOS-ница• 09 июня 2022
Автор, а він з міста? В моїй сім’ї таке було. Тільки я киянка, а мій чоловік з села. Кожні вихідні він мав бути в селі у своїх батьків і зі мною, бо сусіди повинні бачити, що є невістка і син, які кожні вихідні пашуть у селі, тим самим є роботящі і поважають батьків) При тому, що ми працювали на своїх роботах з понеділка по п’ятницю і на вихідних хотіли побути удвох батькам мого чоловіка було глибоко начхати. Це тривало недовго, у мене здавали нерви і після сімейної сварки або село і батьки, або ми, ми з чоловіком дійшли до компромісу, тим самим мабуть зберегли нашу сім’ю.
ЛюблюДевчонок• 09 июня 2022
Ответ дляНа паровозе
У меня просто бойфренд.
В селе моя мама.
На паровозе• 09 июня 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
У меня просто бойфренд.
В селе моя мама.
Так просто бойфренд это какой-то ситуативный незначительный мужчина в Вашей жизни? У меня тоже мама в селе.
Тоскующая• 09 июня 2022
Ответ дляКотенок аки рысь
Значить це з хлопцем проблема.
Вам би було нормально, якби людина їздила до своїх батьків кожні вихідні? Мені ні, я не бачу майбутнього в таких стосунках
І ті штуки, про які пише автор у коментарях (про заміжжя і дітей), цілком логічні зважаючи на ситуацію
автор Кондуктор трамвая • 09 июня 2022
Ответ дляНа паровозе
Інвалідів слава Богу там немає, зараз поки не працюю, весною туди не їздила, тільки от влітку частіше, бо треба допомагати, і мені легше фізично на свіжому повітрі, хай це прозвучить дивно))

Котенок аки рысь• 09 июня 2022
Ответ дляВыФсеВрете
Ну, згадки про нудного мужика-жлоба не краще, ніж про городи) був би нормальний чоловік то я думаю авторка б на городи не рвалася)
На паровозе• 09 июня 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Вот это у Вас отношение к себе. Грустно(
Не жена• 09 июня 2022
Ні. Але чому він рахує ваші гроші? Жлоб якийсь, дача це ще і відпочинок.
Котенок аки рысь• 09 июня 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
А що в цілому вас тримає разом? Кохання щось не помітно
Таки в курсе• 09 июня 2022
Ооооо, він уже ваші гроші рахує?
Він до сих пір ваш хлопець?
На паровозе• 09 июня 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Ваша ситуация, всё, о чём Вы пишете, для меня как для мамы почти взрослой дочки - трагедия.
Ластоноша• 09 июня 2022
Мне муж говорил подобное еще много лет назад, когда проблем с бензином не было и цены были другими.
Но я у папы на даче еще и отдыхала. Дача была в селе, жалею за ней...

Автор, Вы в село к родителям ездите? Т.е. помочь/пообщаться?
Не жена• 09 июня 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Він не познайомився з моїми близькими) якось за 5 років стосунків не захотів, каже йому незручно
Боже, де ви це чудо знайшли?
ЛюблюДевчонок• 09 июня 2022
Ответ дляНа паровозе
Это мужчина, с которым мы не расписаны
фрау Гитта• 09 июня 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Незручно голим на стелi спати i без спiднього у фонтанi купатись
осень_осень_харашо• 09 июня 2022
Ответ дляНе жена
Боже, де ви це чудо знайшли?
Не так.
Боже, вы все ещё с ним?
А лопает он сельские продукты без зазрения?