Мона_Лиса• 09 июня 2022

Выделения после узи на 8 неделе

Девочки, сегодня была на осмотре, сделали узи.
После осмотра начал тянуть живот (после ПА, кстати, не тянуто никогда).
Простите, если неприятная тема. Но была в туалете и увидела маленькую красную точку , которая вышла с мочой. Не более 3-4 мм в длину. Напоминает сгусточек. Это может быть связано с узи? Завтра нужно бежать к врачу или это нормально?
Сейчас болей нет.
годовасик• 09 июня 2022
У меня было, смотрели этой палочкой внутри и не очень аккуратно, мазнуло одноразово немного, но прошло.
Если будет мазать дольше, то к врачу идите, желательно сразу заскочить анализ на прогестерон сдать и хгч.
автор Мона_Лиса • 09 июня 2022
Ответ длягодовасик
Прогестерон пью сейчас, назначили на 4й неделе.
А к Вам было так как у меня или мазать начало?
Очень надеюсь, что хуже не ьбкдет…
годовасик• 09 июня 2022
Ответ дляМона_Лиса
Очень надеюсь, что хуже не ьбкдет…
А зачем назначили, если не секрет?
Обычно просто так не назначают, только фолат.
Мазнуло немного, как месячные начинаются, капелька не алой крови и больше не было.
автор Мона_Лиса • 09 июня 2022
Ответ длягодовасик
А зачем назначили, если не секрет?
Поняла.
Я обратилась с сильной болью внизу живота. Сжала кровь и врач сказала, что желтое тело на справляется и назначила прогестерон.
Как начала его пить, то боли в течение суток ушли. Сказали пить до 12 недели
Пенек Возмездия• 09 июня 2022
Ответ дляМона_Лиса
Поняла.
Автор у меня двое детей
Никогда после узи не мазало
Считаю это не нормально
А там решайте сами
годовасик• 09 июня 2022
Ответ дляМона_Лиса
Поняла.
Все будет хорошо, смотрите за выделениями, главное чтоб не было кровянистых ночью или завтра.
автор Мона_Лиса • 09 июня 2022
Ответ длягодовасик
Спасибо, очень надеюсь, что все обойдётся и это действительно просто после узи…
Медсестричка• 09 июня 2022
Ответ дляМона_Лиса
Очень надеюсь, что хуже не ьбкдет…
ПА это что?
автор Мона_Лиса • 09 июня 2022
Ответ дляМедсестричка
ПА это что?
Половой акт
Oleksa1551• 10 июня 2022
Через живот бы смотрели просто. 8 нед это ж немало, чтоб лезть. Я ни мазки, ни датчиком туда решила не лазить тоже
автор Мона_Лиса • 10 июня 2022
Ответ дляOleksa1551
Ну я не медик и ничего не знаю об этом. Да и вообще о беременности мало знаю, так как это первая в жизни.
Но это было первое узи, может, потому и смотрели изнутри
Pivnich-0102• 10 июня 2022
Доброго дня. У мене було схоже. Після УЗД на 4 тижні (підозра на позаматкову) як почалися виділення, то довго не припинялися. Зараз уже 11 тиждень. Раз у 2 тижні починає кровити і на днів 5-6. Відслойка якось була, але менше 5 мм. Лікар говорить, що вона не може так кровити. Єдина підозра на поліп. І що його зачіпають під час УЗД. Ось на скринінгу в 12 тижнів зможемо переконатися, чи є поліп. Бо інших причин кровотечі немає. Тонусу, болей, відслойок зараз немає. А виділення то є, то немає.

До речі, мені досі УЗД роблять трансвагінально, бо зовні нічого розгледіти не можуть (особливо, якщо стосується кровотеч). Тому тут все індивідуально.

Мене також посадили на прогестерон із 4 тижня. Без показань, між іншим. Потім я лікаря змінила. Він дуфастон та утрожестан змінив. Мене досі дивує, що при аналізах вище середнього (прогестерон) садять на нього. Тим паче там є тільки 4 причини, коли його дійсно треба приймати: коротка шийка матки, викидні в минулому, малий прогестерон та ЕКО. Але проблема в тому, що різко його кидати не можна. При моєму незрозумілому наразі діагнозі, я досі на ньому. Зараз, на щастя, менша доза. Фінансове навантаження теж мало мотивує. Але що поробиш.

Тому не хвилюйтеся передчасно. Якщо буде йти яскрава кров, то швидко на УЗД. Може бути відслойка. Якщо коричневі виділення чи бежеві, то вже стара кров із гематоми (принаймні, так мені лікарі пояснюють). В мене на 6 тижні вийшов кусочок як печінка візуально, майже 10 мм. Я так злякалася. Думала, ембріон. Я його зберегла й віддала на аналіз. Але після гістології виявилося, що то ендометрій просто. Хоча знову ж таки лікар каже, що 75% у мене поліп.
автор Мона_Лиса • 10 июня 2022
Ответ дляPivnich-0102

Поняла, спасибо большое !
А когда Вам снова на узи?
У меня вчера были выделение единоразово и все, пока все нормально, но немного тянет живот. Именно после узи как вышла, так и тянул, сегодня намного меньше, но есть.
А мне прогестерон с 4й недели тоже назначили. Но я пошла с сильной болью внизу живота. Аж пальцы тряслись на руках. Оказалось, что желток тело не справлялось…
Oleksa1551• 10 июня 2022
Ответ дляМона_Лиса
Вы лучше без жалоб тоже как-то лишний раз не давайте залезать
Это если идёшь в 4 нед, то ещё ладно датчиком лезть. Но в 8 пускай смотрят через живот
Pivnich-0102• 10 июня 2022
Ответ дляМона_Лиса
Поняла, спасибо большое !
А когда Вам снова на узи?
Мені на УЗД через тиждень-півтора. Це якраз той один із обов´язкових - скринінг у 12 тижнів.

Я зараз приймаю утрожестан 400 мг на добу. Два тижні тому й до цього було 600. Але в мене тиск дуже падав у комплексі з магнієм б6 (100/50 найбентежніший показник). Випивала чай міцний, щоб підняти, то тільки верхній підіймався (130/50). Лікар поступово зменшив утрожестан до 400 і тиск вирівнявся (110/70).

Якщо жовте тіло не справляється, то так, це якраз показання для прийому, бо може бути нестача свого прогестерону.

А який у Вас термін зараз?
Pivnich-0102• 10 июня 2022
Ответ дляOleksa1551
Мені й на 10 тижні дивилися трансвагінально, бо була кровотеча, а зовні ніяк не побачиш, є відслойка чи ні. Тут уже самим серцебиттям не обмежишся, бо треба виявляти причину.

Хоча в мене її так і не виявили. Тільки підозра на поліп і що кровить він.
Oleksa1551• 10 июня 2022
Ответ дляPivnich-0102

Так ваша ситуация же не ’без жалоб’))) надо так надо. Но если все в штатном режиме, и срок позволяет, то я думаю, логично через живот
Pivnich-0102• 10 июня 2022
Ответ дляOleksa1551
Згодна на 100%. Але є лікарі такі, що свою гнуть. В мене 1 така була, потім змінила. Лікар на 4 тижні реально так наштрикав, що я розігнутися не могла. Змінила лікаря, то інший все дуже делікатно робив, на зайвий мм боявся увести.
автор Мона_Лиса • 12 июня 2022
Ответ дляPivnich-0102

А який у Вас термін зараз?
Сейчас 8 недели и 5 дней (акушерских)
Pivnich-0102• 12 июня 2022
Ответ дляМона_Лиса
Сейчас 8 недели и 5 дней (акушерских)
Здоров´я Вам та малюкові ☀️
автор Мона_Лиса • 13 июня 2022
Ответ дляPivnich-0102
Здоров´я Вам та малюкові ☀️
Спасибо Вам