Мама Карло• 10 июня 2022

Чудеса

В вашому житті були чудеса? Хочеться говорити про хороше
Клевотница• 10 июня 2022
Що ви маєте на увазі -чудеса ?

автор Мама Карло • 10 июня 2022
Ответ дляКлевотница
Що ви маєте на увазі -чудеса ?
Чудо зцілення, чи щось таке неймовірне, що ви бачили в тому чудо
Мaдaм Везувий• 10 июня 2022
Нет. И сейчас яркое тому подтверждение, чудес не бывает
Любимка-анонимка• 10 июня 2022
Было. Проснулась утром с сильнейшим чувством найти новую работу(на старой были проблемы) и после 15.00 позвонили и предложили новое место. Только это скорее всего не чудо, а сила мысли или желания что-ли 😅😉
Добрый Йиннот• 10 июня 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Это чудесный пример правильного настроя :)
Налетчица Муся• 10 июня 2022
Пророкували інвалідний візок до кінця життя. Зараз бігаю хвостиком за дитиною.
Все будет, но потом• 10 июня 2022
Не чудо, но очень интересно) прилетели на другой конец земли, был мой ДР, идём по берегу океана, причём случайно заехали в тот район и решили пройтись, а там большой замок из песка , на нем дата моего рождения и Happy Birthday написано. И рядом никого на километр) пустой пляж
ДелиВерка• 10 июня 2022
Ответ дляМaдaм Везувий
Еще будет
ДелиВерка• 10 июня 2022
Кстати, муж сегодня заправился бензином) всего 20 минут в очереди) это уже чудо, я считаю)))

Гороховая• 10 июня 2022
Да!!! Было, это чудо исцеление Тимошенко-колясочницы. Видела вся Украина))
Кишмишная Мая• 10 июня 2022
Були тричі, але я віруюча і всі чудеса були по молитві до Бога
автор Мама Карло • 10 июня 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Поділіться
Кишмишная Мая• 10 июня 2022
1.Мені було 18, ми були на практиці і на пляжі я загубила цінну річ, це було близько двох кілометрів від бази. Так як всі тільки но прийшли ніхто зі мною йти не забажав, а обіцяли дощ. Я вирішила піти сама, по дорозі мене той дощ застав і я зайшла від дороги в ліс стала під деревом. В той час там бродив якийсь чоловік, він підійшов до мене ззаду і почав душити. Я його не почула бо шумів дощ. Кричати про допомогу не могла, тому спротивляючись молила Бога. Мені вдалося вирватися і закричати, він злякався так як рядом траса і мене могли почути і втік у ліс.
2.Мама тяжко захворіла у свої 45, хвороба передбачала втрату зору, м´язову слабкість і всякі інші важкі наслідки. Але років через п´ять хвороба зупинила свій розвиток і мама прийнятно щодо свого діагнозу прожила 66 років, померла від ковіду.
3. Перед смертю мама була в реанімації, відповідно туди нікого не пускали. Коли сказали що надії нема я почала просити пустити священника. Незнайомий доти священник погодився прийти в ковідну реанімацію, але мені категорично відмовили його пустити, накричавши при цьому. Я повернулася додому, а через десять хвилин з реанімації передзвонили і сказали що дозволяють. Через годину після того як маму причастили, вона померла.