rojia• 10 июня 2022

Сплата реструктуризації за опалення, підприемство постачальник припиняе роботу.

Така справа. Е оформлена реструктуризація на опалення і гв. На рік. Борг був великий, мамина квартира, я переоформиал на себе. Був суд зимою, я сплатила суд збір, інфляції, ше якісь нарахування, частину боргу. І на залишок зробила реструктуризацію. Заспокоїлась що ніби вирішила проблему.
Хмельницький, Південно Західні тепломережі. З червня наш район перевели до іншого постачальника, Хмельницьктеплокомунєнерго.
Тобто з червня я сплачую платіжки вже новому підприемству.
А реструктуризацію старому. Телефонувала на гарячу лінію, там сказали що так, ви оплачуете реструктуризацію як і зазвичай.
А вчора виріщила дещо уточнити і знайшла номер жіночки в якої оформляла реструктуризацію і з якою все обговорювала. То вона каже що підприемство припиняе роботу в жовтні, і не дивлячись на те що в мене рестурктуризаія на рік, я маю сплатити все до жовтня. Бо потім ще не відомо куди ті борги будуть передавати.
Я по перше не вкладаюся за 4 місяці сплатити ту сумму яку рахувала на 12 місяців, тим більш в теперишній ситуації в країні. Сплачувати поточну комуналку + реструктуризацію - так, але це мій максимум.
По друге, якщо борги передадуть новому підприеству, чи не зможуть вони не дивлячись на реструктуризацію і те що я її стабільно оплачую, подати повторно до суду на стягнення боргу ?
Екатерина3030• 10 июня 2022
ну вы же сохраняете все квитанции, это важно

автор rojia • 10 июня 2022
Ответ дляЕкатерина3030
В мене вся оплата через приват 24, там зберігаються квитанції. + на руках договір про реструктуризацію до липня 2023 року.
Просто сам факт що мені там зара говорять оплатити до жовтня.
І я переймаюся що як передадуть борг новому підприемсту.
1 варіант хороший - я просто буду їм оплачувати що залишиться.
2 варіант не дуже - вони можливо зможуть подати повторно до суду на стягнення всього боргу.
lana_banana04• 10 июня 2022
Я б не спешила платить, пока точно не скажут. Даже письменный ответ потребовала бы с печатью, чтобы в случае чего была бумага, а не одна баба сказала.
автор rojia • 10 июня 2022
Ответ дляlana_banana04
Все чого на данний момент я добилась. Це відповідь - сплачуйте максимально як можете. В вересні нам зателефонуйте, скажемо вже точно, може щось зміниться по оплаті. Але бажано щоб ви сплатили бо в жовтні ми вже не працюемо і борги кудись передадуть точно і шоб вам ше більше не довелося сплачувати.
Я питала чи вони мене якось попередять коли точно припинять роботу, до жовтня чи в жовтні, і куди перейде борг. Вони сказалі що ні, нічого не буде, звоніть самі.
То я не знаю, поки думаю - сплачувати як е, по реструктуризції, і відкладати гроші.
Бо наприклад судовий збір, інфляційні, просрочки. 11 тисяч я зимою після суду сплатила просто на їх рахунок.
Бо в нас був устний договір що після суду вони не передаватимуть виконавцю постанову якщо я буду вчасно сплачувати, щоб я не платила ще збір виновцю, щоб не було арешту на картку ітд. А як би вона залишиться у них, я частину боргу сплачу відразу, всі ці комісійні і на залишок реструктуризацію. То так і зробили. Бо борг ще за маминих часів набіг, але зараз квартира моя, нічого там списати не можливо то ок. Нікуди від нього не дітися. Але оце сюрприз з закритям підприемства дуже на нерви діе.
Бо я 6 місяць справно сплачую реструктуризацію + Рік як тут живу - поточні рахунки.
До суду хотіла домовитись, сплатила частину, 10 тисяч боргу, але тоді відмовили в реструктуризації, мовляв ми раніше ще на маму подавали, борг великий, там інфляційні, комісія нам присуджена, вона не платила. То максимум після суду не будем передавати виконавцю, і ви зробите вже на себе реструктуризацію. То таке.