Ксюндричка• 11 июня 2022

Школа с 1 сентября?

Поведёте своих детей в школу офлайн как объявили? И куда денутся переселенцы, которые сейчас там живут?
Линда• 11 июня 2022
У нас в школе никто не живет.
Да, пойдет

CоffеёкSZefиркой• 11 июня 2022
В нашій школі сховище не розраховано на довготривале там перебування і не розраховане на ту кількість учнів, яка зараз є. Школа розрахована на 400 учнів, а навчається близько 900. Думають як краще зробити. Може до вересня щось придумають
Tanuwka• 11 июня 2022
Конечно в школу!!!!!!
Isa Dora• 11 июня 2022
У меня кума с Лысычанска живет в школе Львовская область.

Их предупредили что живут до августа, дальше в школе ремонт.
Анна-3f64• 11 июня 2022
Нет, сначала обеспечить безопасность
А если тревога по дороге в школу, домой? Куда деваться детям? Все ж закрывается на тревогу?
Vikolette• 11 июня 2022
Ответ дляCоffеёкSZefиркой
ви ще подивіться скільки учнів буде у вашій школі на 1 вересня)
Багато хто поїхав і повертатись не збираються.
А якщо ще всі хто проти очного навчання залишаться вдома, будет ще більше місць.
Проте як і під час карантину тут вони проти і за дистанційну, але вранці ведуть дитину до шкли.
mama_Timoshki2011• 11 июня 2022
Ні, мій син не піде, якщо ситуація в безпековому плані не зміниться на краще.
В школі 2000 учнів, розрахована школа на 1100.
Сховище є, чи є воно реально безпечним і обладнаним, не впевнена. Перекладати відповідальність на когось за безпеку моєї дитини - я не можу. Дивно, чому ковід був причиною майже трирічних періодичних карантинів і приводом для дистанційного навчання, а війна - ні.
VivaForever• 11 июня 2022
Да пойдет,на дистанционку всегда успеем.иностранная школа не подходит,ребенок и так плохо учится.а на пмж не хочу
dahashutka19• 11 июня 2022
В нашем классе большинство за офлайн . Я решила не думать об этом до сентября. Ещё сто раз всё поменяется. А там уже решим .

Isa Dora• 11 июня 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Чисто ради интереса при тривоге вы спускаетесь все время в укрытие?
ALenushka505• 11 июня 2022
В нашій школі 2 тис чоловік. Без війни збивають з ніг в коридорах. Ні не поведу. Взагалі готуємось вибиратись звідси. Повезе все продамо і почнемо з нуля
Анна-3f64• 11 июня 2022
Ответ дляIsa Dora
Ваша железная нервная система к сожалению не гарантия безопасности
nikiya• 11 июня 2022
Я зараз на зу. Вже вдруге змінюю житло і у всіх навколишніх школах таки живуть переселенці.
Не супер багато, але живуть. При чому не жінки з дітьми. Багато чоловіків і молоді 20+
Alve• 11 июня 2022
Ответ дляIsa Dora
Да. Пока была в Украине. У меня комфортный погреб , а НПЗ с ТЭЦ рядом. Пугает то, что в последний прилет по НПЗ я пила чай в саду, увидела первые взрывы , а минут через 10 включили сирены и прилетело еще
анна 1986• 11 июня 2022
Нет.
У меня запасных нет.
В школе бомбоубежища нет.
В стране война,военное положение.
Вынуждать детей ходить в школу не имеют право.
Думаю,на осень опять ковид появится + обезьянья оспа уже в Польше.
mkremen• 11 июня 2022
Да, пойдёт
далана• 11 июня 2022
Все время об этом думаю. Сами из Ха, сейчас на ЗУ. Не понимаю что делать? Но очень бы хотелось ответить- конечно, пойдет!
mama_Timoshki2011• 11 июня 2022
Ответ дляIsa Dora
Ні, але дитина завжди під наглядом і Я відповідаю за її безпеку. Я.
Vikolette• 11 июня 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Якщо у вас є змога наглядати за своєю дитиною і не вести її в школу, тим безпечніше будет і для всіх інших.
В класі буде меньше дітей і вчитель зможе оперативно всіх вивести у бомбосховище. Дітей, чиї батьки не мають можливості знаходитись цілий день поруч.
І краще вже в школі, ніж сам вдома.

CоffеёкSZefиркой• 11 июня 2022
Ответ дляVikolette
Доречі ці дані були станом на 1 вересня 2021 року. Бо у зв´язку з тим, що будови ростуть як гриби, а школи нові не будують - наплив дітей великий. А зараз навіть не уявляю скільки учнів буде з нового навчального року.
Бо школа завжди мала 1-2 перші класи, а останні пару років набирають вже по 5. Цього року на сьогодні вже є шість перших класів і це ще не межа. Приміщень бракує катастрофічно. А новий корпус будують третій рік і ніяк не можуть вродити.
mama_Timoshki2011• 11 июня 2022
Ответ дляVikolette
І краще вже в школі, ніж сам вдома.
Якщо б у мене не було такої можливості, я б і не писала про це.
Звісно, що залишати дитину одну вдома - не буду і ви абсолютно праві, що це не менш небезпечно.
Просто вся ця історія мене порядком розлютила. Хтось там десь прийняв рішення, а як воно буде реалізуватися - як бог на душу положить
З того, що особисто знаю. Мама чоловіка завуч в одній зі шкіл великого міста, обласного центру
Усіх повідомили, що з вересня - виходять. В її школі немає бомбосховища, ніякого, але виходять. Під час тривог, а вони у них доволі часті, бо з обох боків окуповані області, адміністрація і вчителі мають вивести дітей до найближчого сховища, яке, у випадку їх школи, знаходиться в 15 хвилинах ходу. Тобто? Під час тривоги 300 дітей ( половина) + вчителі ідуть пішки в укриття??? І так може бути не один раз, а тривога тривати не 10 хвилин.
По - друге, вчитися мають в дві зміни, щоб зменшити кількість дітей, скупчених одночасно в приміщенні. Вона - єдиний завуч. Її робочий день тепер триватиме до 20 вечора? Але оплачувати це, звісно, ніхто не буде
По- третє, якщо вчителі відмовляються від такого навантаження і відповідальності, все, адьос амігос, залишаєтеся без заробітної плати.
Це що? Вирішення проблеми? Чи просто імітація її вирішення.
Vikolette• 11 июня 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
я думаю, як і з карантином, все буде вирішувати адміністрація, виходячи із ситуаціі в їх школі.
Йти 15 хв в бомбосховище - це повна дурня.
Эфигения• 11 июня 2022
Да.
Думаю подвал нашей школы перестроят под нормы и школа заработает. Плюс Советчицы не проведут своих детей и меньшинству будет хватает мест в убежище.
Куда ВПО? Хз. Но их и так там мало. По большей части те, кто транзитом. Скорее всего перенесут куда-то это прыхысток.
LyudaT• 11 июня 2022
В нашей переселенцы не живут в крыле младшей школы. Поэтому скорее всего у нас будет, как во время карантина. Младшие учатся очно, старшие дистанционно. Но это только мои предположения.
Vot• 11 июня 2022
У нас школа сегодня приглашала пап разбирать подвал. Я так понимаю будут делать из него бомбоубежище. Но я скептически настроена на эти переделки, если это не заложено изначально по всем правилам. Примарафетят для комиссии, а по факту… Даже не знаю, отпущу ли. Надеюсь, к сентябрю ситуация прояснится и будем решать.