Підкажіть чи почали надходити виплати ВПО Закарпатська обл, Мукачівський р-н, довідку оформлювали в Цнапі від 17 квітня. Коли вже знімалися з реєстрації в Цнапі сказали очікуйте гроші в кінця травня. Зараз уже майже середина червня грошей як не було так і не має. Закарпаття кошти ВПО взагалі хоч хтось вже почав отримувати ? Буду вдячна за відповіді
Tatyana_1975• 11 июня 2022
Ми реєструвались в кінці березня. Отримала 3 000 на дитину та 2 000 на себе в травні, одним платижем за 2 міс.
Ответ дляTatyana_1975
Саме Закарпатська обл?
Я з дітьми реєструвалася в смт Жденієво, читала, що деяким областям почали на початку червня виплачувати допомоги. Мінсоцполітики рапортує, що кошти є для перерахування, а насправді ситуація зовсім інша. Вже щось і надії не має, що отримаємо ці кошти.